SEOBeast - WordPress Plugin Falas - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SEOBeast - WordPress Plugin Falas

· 2 · 581

SEOBeast - WordPress Plugin Falas

· 2 · 581

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 26-07-2011, 00:45:59
  Sot vendosa te jap falas SEOBeast, nje plugin qe e kam blere dikur dhe gjithashtu kam mar dhe lejen e autorit per ta shperndare dhe per tju dhene mundesine ta shkarkoni falas.

  SEOBeast eshte nje shtojce per wordpress qe ju jep mundesine qe shume gjera ne wordpress ne lidhje me SEO ti beni automatikisht.

  Veçorite e SEObeast

  Regullon etiketat H1 H2 dhe H3 ne permbajtjen e websitit tuaj
  Fjalet kyçe qe keni vendosur mund ti tregoj automatikisht ne bold, italik ose te nenvijezuara.
  Ju jep nje istatistike me detaje rreth perqenderimit te fjaleve kyçe ne panelin e shkrimit ne wordpress.
  Kontrollon cdo foto ne faqen tuaj dhe i shton gjerat e nevojshme per SEO si etiketat alt ve title.
  ben vleresimin e SEO ne shkrimit tuaj me note mbi 10.
  Per faqet me permbajtje ne anglisht ju jep keshilla me fjale kyçe qe mund te perdorni.
  Ben rregullime ne SEO’n e faqes tuaj automatikisht.

  SEOBeast do keni mundesi ta shkarkoni vetem nese lini nje koment ne kete teme --> http://www.romeolab.com/shkarko-seobeast-wordpress-plugin-falas, ju lutem perdorni email te rregullt, Plugin do ju vij me email.

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 26-07-2011, 07:10:04
  Me e mire se AIO SEO (Pro) ?

  Temat e fundit