Si mund te krijoj nje Photo Gallery - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mund te krijoj nje Photo Gallery

· 5 · 778

Si mund te krijoj nje Photo Gallery

· 5 · 778

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 29-07-2011, 20:51:27
  Si mund te krijoj nje Photo Gallery jo brenda nje postimi por ne faqen kryesore "Home" duke perdorur fotot qe jane perdorur per informacionet qe jane publikuar ne web.
  Nuk e di a jam i qarte por diku ne nje vend ne Home te shfaqen disa foto qe te adresojne tek lajmi dhe kur i ben refresh foto ndryshohen.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 30-07-2011, 00:12:08

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 30-07-2011, 12:44:23
  M A X  a ka ndonje menyre ne NextGEN Gallery qe fotot ti marrim nga Media - Library qe kemi bere upload gjate postimeve dhe jo te hapim nje Galeri dhe te ngarkojme foto.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 30-07-2011, 15:50:04
  Kam pershtypjen se NetGen ben pikerisht kete pune. Instaloje dhe shihe nga afer.

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 30-07-2011, 23:32:46
  Boh me thene te drejten me aq imtesi qe pashe nuk gjeta gje qe mund te merrja folderin e fotove qe jane ngarkuar tek Media Library.

  Temat e fundit