Si te integroni Google+ në WordPress - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te integroni Google+ në WordPress

· 1 · 410

Si te integroni Google+ në WordPress

· 1 · 410

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 23-07-2011, 15:36:26
  Temë e nxehtë e këtij muaji ka qenë padyshim, Google+. Nëse rrjeti i ri social do të jetë vrasësi i Facebook mbetet të shihet, por një gjë është e sigurtë: Ky është një rrjet social që nuk mund ta injoroni.

  Google ka sjellur shumë gjëra të mira për blogerët deri më tani, duke zgjeruar identitetin e tyre online. Në këtë postim do të ju tregojmë disa mënyra të integrimit të Google+ në faqen tuaj me WordPress. Me shume: http://www.kosovabyte.net/mesime/integroni-google-ne-wordpress/

  Temat e fundit