Sporti Shqiptar... edhe ky ne Wordpress? - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sporti Shqiptar... edhe ky ne Wordpress?

· 6 · 612

Sporti Shqiptar... edhe ky ne Wordpress?

· 6 · 612

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 03-06-2011, 09:22:25
  Po shikoja per ndonje lajm te ri te sportishqptar.com.a l dhe me zun syt kete.

  Index of /

  cgi-bin/
  forum/
  license.txt
  readme.html
  wp-blog-header.php
  wp-cron.php
  wp-pass.php
  wp-rss2.php
  wp-settings.php
  ziagZOJL
  Apache/2.2.19 (Unix) mod_ssl/2.2.19 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthroug h/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.sportishqiptar.com.al Port 80  jan duke instaluar WordPress?

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 03-06-2011, 10:52:01
  Ashtu duket.
  Me beri pershtypje fakti qe hostohen ne Shqiperi dhe perdorin RHEL  :perqafim

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 03-06-2011, 12:56:57
  Ka qene gjithmon me wordpress....

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 03-06-2011, 14:22:09
  un skam par ndonjeher "thell" te kjo faqe per te par me se ka qen...
  por kjo http://web.archive.org/web/20090906020226/http://www.sportishqiptar.com.al/ 
  sme eshte dukur asnjeher si WordPress

  gjithsesi mbase e kam dhe gabim

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 03-06-2011, 16:52:14
  www.sportishqiptar.com.al ka te pakten dy vjet qe perdor Wordpress, ashtu si dhe blogu i Shekulli-t, Shekulli Blog http://blog.shekulli.com.al/

  Kodi: [Zgjidh]
  <meta name="generator" content="WordPress 2.7.1" />

  Cfare me habiska mua eshte fakti se keta paskan bllokuar robotet te indeksojne faqen.
  Kodi: [Zgjidh]
  <meta name='robots' content='noindex,nofollow' />

  http://www.google.com/#sclient=psy&hl=en&source=hp&q=site:www.sportishqiptar. com.al&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a91b69f6bd0a7737&biw=1130&bih=686

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 04-06-2011, 01:22:44
  As shekulli.com.al nuk gjendet ne google.... webmasteri i shekullit qenka ne armiqsi me google.... :d

  Temat e fundit