WP Mingle - Krijo rrjet social me Wordpress - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

WP Mingle - Krijo rrjet social me Wordpress

· 1 · 360

WP Mingle - Krijo rrjet social me Wordpress

· 1 · 360

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 26-06-2011, 18:30:49
  Nese keni deshire te krijoni nje rrjet social duke perdorur Wordpress si baze, por nuk deshironi te perdorni BuddyPress, atehere ndoshta zgjidhja me e mire do te ishte ky plugin per WP, qe me sa kam pare nuk duket te jete i keq.
  S'e kam provuar ne detaje, por nga sa pashe percipatas duket se ky plugin e ben goxha mire punen per te pasur nje rrjet social bazik dhe pa shume pretendime. Ndoshta si shtojce per faqe ekzistuese te kriuara me Wordpress, ky WP Mingle mund te jete nje opsion i lezetshem.

  Citim
  Do you want to turn your wordpress blog in to a social networking community then WPmingle is the answer for your needs. Its a free wordpress plugin with modest features and neat design. Although its made to work best with thesis theme but it works with almost all kind of themes. It contains forums, directory and user profile page where visitors can leave comments. Great wordpress plugin after buddypress.

  Features -

  User profile pages
  Friend request feature like facebook and orkut
  Activity pages of friends

  http://wpmingle.com/

  Temat e fundit