Cristiano Ronaldo behet baba! - Yjet e Futbollit - Futbollistet me te mire

×
Hyrja
Profili

Cristiano Ronaldo behet baba!

· 1 · 584

Cristiano Ronaldo behet baba!

· 1 · 584

 • Postime: 53
 • i identifikuar

  ne: 07-07-2010, 00:13:45
  “Me një emocion të madh dhe një kënaqësi të paimagjinueshme ju informoj se kohët e fundit jam bërë baba i një djali të mrekullueshëm” - kështu Cristiano Ronaldo ka anoncuar në profilin e tij në Facebook dhe në Twitter se është bërë baba.
  Ai ka theksuar se ka rënë dakord me nënën biologjike të fëmijës që indentiteti i saj të mos bëhet publik. Fëmija do të rregjisrtohet në emrin e tij dhe kujdestaria do të jetë vetëm e futbollistit 25 vjecar portugez.
  Sipas të dhënave Ronaldo është bërë baba në fillim të muajtit qershor dhe deri në momentin që ai e deklaroi vetë asgjë nuk dihej. Por sipas të përditshmes portugeze “Correio da Manha” mamaja e fëmijës së futboolistit portugez është një vajzë nga Amerika e Veriut.
   

  Temat e fundit