Cristiano Ronaldo emeron femijen e tij me emrin e vet! - Yjet e Futbollit - Futbollistet me te mire

×
Hyrja
Profili

Cristiano Ronaldo emeron femijen e tij me emrin e vet!

· 1 · 1183

Cristiano Ronaldo emeron femijen e tij me emrin e vet!

· 1 · 1183

  • Postime: 53
  • i identifikuar

    ne: 08-07-2010, 23:42:58
    Cristiano Ronaldo ka emeruar edhe femijen e tij me kete emer dhe familja e tij ka pohuar se i pelqen kjo gje. "Emrin ia ka vendosur Cristiano, por ne te gjithe e pelqejme kete" - ka thene motra e tij. Familja gjithashtu thot se ato nuk e kane takuar asnjehere nenen e femijes dhe se ato kujdesen per femijen kur Cristiano Ronaldo eshte ne Madrid.
     

    Temat e fundit