×

Mel Gibson

Mel Gibson

· 1 · 2116

  • Postime: 7017
  • Gjinia: Femer
erlehta
ne: 21-01-2013, 10:57:09
Mel Gibson është babai i fëmijëve të aktores Jodie Foster, Charles dhe Kit? Ky është thashethemi, që ditët e fundit po qarkullon në botën e Hollywood-it.

Lajmi është përhapur nga e përditshmja amerikane, New York Post.

Aktorja nuk ka treguar asnjëherë emrin e babait të fëmijëve të saj, djalit 14-vjeçar dhe vajzës, 12-vjeçare dhe i ka premtuar fëmijëve që do ia mbajë të fshehtë emrin deri sa ata të mbushin 21-vjeç.

Fëmijët e saj aktorja i ka lindur nga një farëzim artificial, me një spermë të dhuruar, që sipas thashetheme është e Mel Gibson. New York Post gjithashtu shkruan edhe për ngjashmërinë e madhe fizike midis fëmijë të Jodie Foster me Mel Gibson.

Jodie dhe Gibson u njohën gjatë xhirimeve të filmit “Maverick”, në vitin 1994 dhe që prej atëherë e konsiderojnë secilin si miq të ngushtë.

 (er.cu/BalkanWeb)
 

Mel Gibson

Nisur nga InfoZRubrika Celebrities

Postimi i fundit 25-12-2011, 22:22:02
nga M A X
Filmi i Mel Gibson, "Apocalypto", vetem per te rritur !

Nisur nga BerniRubrika Kinema

Postimi i fundit 22-01-2007, 14:07:09
nga Berni
Apokalipto, sipas Mel Gibson

Nisur nga kreksiRubrika Kinema

Postimi i fundit 09-10-2008, 18:51:43
nga Dirrtygirl