×

 Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music

· 3 · 42

 Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music

· 3 · 42

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  ne: 08-04-2019, 18:44:58
   

  Janë zbuluar nominimet e Billboard Music Awards të enjten.

  Dhe nominimet kryesohen nga reperja Cardi B.

  Ajo zotëron fronin me 21 nominime, përfshirë kategorinë e artistit më të mirë.

  Cardi ndiqet nga Post Malone dhe Drake me nga 17 nominime secili.

  Travis Sott grumbulloi 12 ndërsa reperi i ndjerë XXXTentacion mori 10 nominime.

  Kelly Clarkson do jetë mirëpritësja e eventit të madh që do mbahet në MGM Garden Arena në Las Vegas më 1 maj. /lapsi.al

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Ωμέγα
  #1 ne: 13-04-2019, 19:40:25
  Cardi b shqiptare me pelqen me shum

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #2 ne: 14-04-2019, 13:05:31
  Cardi B e duhet te bej kujdes nga Niki, mos ha ndonjë kepuce a sandale kaptines 😄