×

1000 mesazhe private per cdo zerist

1000 mesazhe private per cdo zerist

· 11 · 1756

 • Postime: 22694
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-07-2008, 00:41:17
Tani cdo anetar i komunitetit tone qe eshte anetar me te drejta te plota (zerist) mund te mbaje deri ne 1000 MP nga 300 qe ishte me pare.
Nje mundesi me shume per te komunikuar ne privat pa e zbrazur kutine e MP shume shpesh. :)
Capkenja
#1 ne: 09-07-2008, 10:35:37
Tani çdo anëtar i komunitetit tonë qe është anëtar me te drejta te plota (zëristë) mund te mbaje deri ne 1000 MP nga 300 qe ishte me pare.
Një mundësi me shumë për te komunikuar ne privat pa e zbrazur kutine e MP shumë shpesh. :)

Rrofsh shume per info qe na dhe.

Ja do lodheni ju duke lexuar me shume MP tani LOL nga 300 ju ben 1000 :D

E kam pa tallje,skam pyetur nje here kush me siguron mua personalisht se MP e mia nuk lexohen nga ADMINAT ?

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 09-07-2008, 10:52:28
Aha mire kjo puna e mp,,vetem edhe une dua pergjigjen e kesaj pyetje qe ka bere Capkenja?,,,,,,,Si mund te jemi 100% te sigurte qe nuk lexohen nga ju?,,, :)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#3 ne: 09-07-2008, 14:02:36
Vjza, po ju a pati qejfi, me zor nuk ka, pastaj menyra me frutdhenese jane ambientet..tip bar(reale) :D...ketu mjafton mos te jipni numrat dhe kodet e kartes bancare dhe adresen preçize.....per te tjerat mos u merzisni ju :D

kerkoj ndjese per postimin "pa shume lidhje".....
Capkenja
#4 ne: 09-07-2008, 14:17:18
Vjza, po ju a pati qejfi, me zor nuk ka, pastaj mënyra me frutdhenese janë ambientet..tip bar(reale) :D...këtu mjafton mos te jipni numrat dhe kodet e kartes bancare dhe adresen preçize.....për te tjerat mos u merzisni ju :D

kerkoj ndjesë për postimin "pa shumë lidhje".....
Ore ti kushedi cke dashur te thuash....po ste mora vesh.

Normale qe aq private gjerat sdo i themi ketu(po qe per gili vili etje etje sqarohen jashte njerezit e jo ne forum,por prape ...ka gjera qe thuhen mes shoqeve ,njerezve reale qe njeh)

dhe pikerisht do ndihesha keq po te me prekej kjo privatesi..te tjerat..jashte mo jashte.....cfare brenda

 • Postime: 22694
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 09-07-2008, 14:26:19
Llogaria e secilit ka nje fjalekalim, i cili njihet vetem nga ai qe ka llogarine. As administratori nuk mund te dije se cfare fjalekalimi mund te kete nje anetar dhe as nuk mund ta shohe gjekundi.
Keshtu te jeni te sigurte se askush nuk ju lexon MP nese nuk ia keni treguar vete fjalekalimin me pare.
Capkenja
#6 ne: 09-07-2008, 14:29:37
Llogaria e secilit ka një fjalekalim, i cili njihet vetëm nga ai qe ka llogarine. As administratori nuk mund te dije se çfarë fjalekalimi mund te këtë një anëtar dhe as nuk mund ta shohe gjekundi.
Kështu të jeni te sigurtë se askush nuk ju lexon MP nëse nuk ia keni treguar vete fjalekalimin me pare.

Cuditem pak,sepse nese ke celsat per te hapur shume dyer normalisht hapet dhe kjo dere.

Po si behet xhanem kur harrohet pasurdi,dergohet automatikisht ky .

Se di pse,por une dyshoj prape pakez Max...nejse lere se sia vlen se skam dhe cte lexojne.

 • Postime: 22694
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 09-07-2008, 15:16:42
Kam celesat e profilit tend por jo te mesazheve private. Kur e harron passin ai dergohet automatikisht nga sistemi te email-i yt, email qe e ke vetem ti.
Capkenja
#8 ne: 09-07-2008, 15:52:44
Flm per sqarimin.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#9 ne: 09-07-2008, 17:00:40
Llogaria e secilit ka një fjalekalim, i cili njihet vetëm nga ai qe ka llogarine. As administratori nuk mund te dije se çfarë fjalekalimi mund te këtë një anëtar dhe as nuk mund ta shohe gjekundi.
Kështu të jeni te sigurtë se askush nuk ju lexon MP nëse nuk ia keni treguar vete fjalekalimin me pare.

FLM,,dhe nga une,, :)

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#10 ne: 09-07-2008, 18:49:08
Wowwww,sa mire qe qenka bere tani,shume me mire bravo