Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vlerësimet dhe lavdërimet na kënaqin; kritikat na ndihmojnë të ecim para

Pergjigje nga: olti, darknet02, shejtania

ZY ne Twitter

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-06-2019, 00:09:17

Ndihmoni ne shperndarjen e temave te ketushmene mediat sociale

Do ju lutesha qe kush mundet te shperndaje here pas here temat e ketushme qe sheh si interesante neper profilet personale ne Mediat Sociale.Eshte shume e thjeshte dhe nuk kushton asgje pervec disa 2-3 klikime. Rrofshi ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever, erlehta

Role Playing Games

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, LuLiKraS, The World

A medoni se zeri yt duhet te ket nje tem per Artitekure dhe ndertim.

ßåßy ღ
11-11-2012, 14:11:30
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, charlie, BeRni

A shet zeriyt email-et e anetareve?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, darknet02

Ndryshime te rendesishme ne profile

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Syrgjyn
02-11-2010, 18:28:02

Kodi i forumit u freskua me versionin e ri të SMF

Të nderuar forumistë dhe vizitorë! Zëri YT! sapo është freskuar me versionin e ri të SMF, 1.1.12. Nëse vini re ndonjë problem që nuk ka ndodhur më parë, ju lutemi na njoftoni. Gjithë të mirat!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, shejtania, Syrgjyn

Problem shpejtesie...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: yes yes, Gjumashi, Oqeani

Zeri YT! gjithmone prane jush

* AηesSa *
18-04-2010, 20:19:22
pune te mbare....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, steriotipi B

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

M A X
05-12-2009, 16:58:38
Cilet yje?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ministryofmath.info
22-09-2009, 21:51:30

krijimi i nje linku te ri problemi i muajit

nese ka munsi qe ndo kush nga administratore te formoj nje link te rime tituull problemi i muajit eshte fjala per matematik nete cilin dote kishin qasje vetum moderatoret e matematikes.ne ket link dote postojeshin nga dy probleme njeri per shkoola fillorenjeri er te mesme nese ish krij...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-04-2009, 00:54:16

Disa ndryshime....

Jane bere disa ndryshime te vogla ne menyren se si do te funksionojne disa rubrika ne te ardhmen.Keshtu BarKafe Lounge "Zëri YT!", nenrubrikat qe i perkasin si dhe te Da...

Pergjigje nga: Brentiani, Syrgjyn

Kerkimi permes e-mail:

Brentiani
11-03-2009, 11:59:41
Thnx!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Leonora, olti, pse

Ankes!

Kinge
26-12-2008, 22:59:03
Flm M A X
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe