×
Hyrja
Profili

A ka liri te te shprehurit te lire ne forumet tona demokratike?

A ka liri te te shprehurit te lire ne forumet tona demokratike?

· 67 · 9551

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#50 ne: 23-01-2008, 14:30:02
Sigurisht qe ka, nese vertete je brenda asaj qe lejon rregullorja e forumit.
Une nuk e quaj gabim nese postimet jashte teme editohen, nuk e quaj gabim nese postimet  ne gjuhe te huaj fshihen, nuk e quaj gabim nese postimet me sharje apo ofendime  editohen apo fshihen.  Mendoj se aspak, keto veprime nuk e pengojne "lirine e te shprehurit" ne forume, cilido qofte ai.

 • Postime: 4261
Charlie
#51 ne: 23-01-2008, 16:35:40
Pikrisht ashtu eshte erlehta ...;) plotsisht pajtohna me ty :D
Capkenja
#52 ne: 23-01-2008, 16:54:28
Po normale qe do pajtohesh ti je stafi ajo ka burrin ke stafi cfare do me shume LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#53 ne: 23-01-2008, 16:57:15
Pse re ke inat ti qe nuk je ne Staf me apo cfare :D
Capkenja
#54 ne: 23-01-2008, 17:08:01
Une jam po e njejta si kur kam qene ne staf dhe tani...as me pinte uje ky fakt..por ta thashe qe normalisht do mbroni interesat e forumit !


 • Postime: 4261
Charlie
#55 ne: 23-01-2008, 17:24:13
Normale qe i mborjm interesat e forumit ...jo vetem qe jam i stafit ...edhe mos te kisha qene fare ne staf do ti mborja prap ;)

Pse ti nuk do ti mbrosh ?
Capkenja
#56 ne: 23-01-2008, 18:23:03
Dashke muhabet ti shoku nje here tjeter e hapim kete debat LOL LOL

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#57 ne: 23-01-2008, 19:02:42
Po normale qe do pajtohesh ti je stafi ajo ka burrin ke stafi çfarë do me shumë LOL LOL

Capkene dashur eshte e drejta jote te shprehesh e te mendosh si te duash.
Stafi nuk eshte grade qe te mahnit apo te ben te pasur, dhe askush nuk beson qe vertete ka nje "pozite" sepse vertete nuk te jep asgje,,,por thjesht ndihmon ne mbarvajtje te furumit dhe pikerisht kjo mbarvajtje eshte i vetmi interesi qe ka stafi.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#58 ne: 11-02-2009, 09:33:04
..Mendoj qe jo nuk ka aq sa duhet....ste lene paragjykimet te shprehesh c'fare do ne shume shume raste..

 • Postime: 877
notorious
#59 ne: 22-04-2009, 23:09:56
egziston mundesia ne kte Forum... ku nje grup shoqerie te kene nje dhomen e tyre per te hapur temat e tyre e te shkruajne se c tu teket atyre...?                             pra me pak fjale jo kushdo te futet ne kte dhome, Adminat jan te mirepritur :d                                            Babyygirl, charlie etjere pershembull qe jan te turpshem e u del djerse kur lexojn tu duhet nje pas per tu futur, se kam iden a u tregova i qarte apo jo

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#60 ne: 22-04-2009, 23:19:35
egziston mundesia ne kte Forum... ku nje grup shoqerie te kene nje dhomen e tyre per te hapur temat e tyre e te shkruajt se c tu teket atyra...?                             pra me pak fjale jo kushdo te futet ne kte dhome, Adminat jan te mirepritur :d                                             pershembull qe jan te turpshem e u del djerse kur lexojn tu duhet nje pas per tu futur, se kam iden a u tregova i qarte apo jo

ide interesante kjo noto

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#61 ne: 22-04-2009, 23:34:24
Sbesoj se behet kjo gje, se per kete qe thua ti Notar..  :P eshte diskutuar dhe ne staf, dhe eshte nje gje qe nuk behet me aq sa di une, do futen disa veta po do behen kurioz dhe te tjere e mund te behet nje lemsh.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#62 ne: 22-04-2009, 23:36:09
Berni kam pare ne forume te tjera qe eshte si mundesi antaret kane password per te perdorur ate teme/dhome e te tjeret nuk hyjne dot

 • Postime: 877
notorious
#63 ne: 22-04-2009, 23:39:59
ashtu me duket dhe mua, shum interesant... Forumi esht gozha me vizitore, per ti hequr streset atyre femrave me qime ne ftyre qe u vje turp te dalin ne rruge e po ashtu dhe turp kur lexojn thjeshte nje diskutim apo  fjalor "popullor" pra te mos lexojn fare atu ku s esht per te lexuar... Forumi do ishte dhe me interesant per mendimin tim

 • Postime: 877
notorious
#64 ne: 22-04-2009, 23:44:41
e kujt i plasi mor Berni se te tjeret duan te hyjne nga kurioziteti... te vin mo lal, po thjeshte te mos ankohen per si shprehem un apo per cfar mendimesh kam un                                                       spo them qe do abandonojme temat, perkundrazi... p.s. ti si demokrat qe je un sjam kondra te jesh moderator ne kto dhomat :d

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#65 ne: 23-04-2009, 00:49:51
E marr vesh cfare kerkon te thuash. Ne fillimet e tij ZY ka pasur nje rubrike te tille (me duket se quhej "Forum Barbarus" :D ) por e hoqem pastaj.
Do e flasim kete dhe do te lajmerojme nese behet apo jo.

 • Postime: 4261
Charlie
#66 ne: 23-04-2009, 09:04:52
Anetaret e Staffit a kan akces ne keto dhoma psh ? :D

Nese po beje MAX nese jo mos e be :D :D

Edhe diqka ..pse keni deshire te ndaheni ne grupe per te shkruar ...ndoshta ne fillim do te ju duket interesante te flisni vetem 3 veta ne ate dhome psh por  do te ju merzitet dikur sepse do te behet monotone vetem te njejtit ;)
A nuk eshte me mire keshtu psh ku eshte nje forum si Bar Kafeja dhe hyjn lloj lloj goce e re psh ..vijn aty e flasim me to njoftohemi cdo dite me ndonje te re :D a nuk eshte me mire keshtu apo vetem 3 veta gjithmone me fol ??

Temat e fundit