A medoni se zeri yt duhet te ket nje tem per Artitekure dhe ndertim. - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A medoni se zeri yt duhet te ket nje tem per Artitekure dhe ndertim.

A medoni se zeri yt duhet te ket nje tem per Artitekure dhe ndertim.

· 4 · 1013

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 04-11-2012, 23:45:30
Pershendetje.
 Une e shof ne gjitha forumet Shqiptare ka munges te temes per Artitekture , ndertimtari etj..

 Une per vete kisha pas deshire te gjej ket nje fush per kete lemi.

Si mendoni i mungon kjo fush per disktuar ne ket forum nese po ateher beni apel neket tem sigurisht stafi do te bej diqka pozitive per ket lemi.

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-11-2012, 20:05:55
Na cfare aspekti e ke fjalen ku flet per aritekture dhe ndertimtari ? Arti, Web Design, Muzike, Fashion, etj ? +, Me sa din une, temat e tilla i gjen ne krye te faqes, tek "Informatika" ose Albwebmaster".

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-11-2012, 12:11:30
Sa e di une duhet te ket nje fushe te caktuar ku njerzit mund te bisedojne per artitekture, programe artitekturore , histori artitekturore , makineri ndertimi , blerje dhe shitje te marterialeve , prezentime te firmave ndertimi etj ..
Ka shumper te biseduar do ishte mire qe te ket nje fush te caktuar ku secili i cili ka interesim ne keto gjera te gjej veten ne ket forum .
Eshte diqka shum pozitive.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

Temat e fundit