×
Hyrja
Profili

A medoni se zeri yt duhet te ket nje tem per Artitekure dhe ndertim.

A medoni se zeri yt duhet te ket nje tem per Artitekure dhe ndertim.

· 4 · 744

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 04-11-2012, 23:45:30
Pershendetje.
 Une e shof ne gjitha forumet Shqiptare ka munges te temes per Artitekture , ndertimtari etj..

 Une per vete kisha pas deshire te gjej ket nje fush per kete lemi.

Si mendoni i mungon kjo fush per disktuar ne ket forum nese po ateher beni apel neket tem sigurisht stafi do te bej diqka pozitive per ket lemi.

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#1 ne: 05-11-2012, 20:05:55
Na cfare aspekti e ke fjalen ku flet per aritekture dhe ndertimtari ? Arti, Web Design, Muzike, Fashion, etj ? +, Me sa din une, temat e tilla i gjen ne krye te faqes, tek "Informatika" ose Albwebmaster".

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#2 ne: 11-11-2012, 12:11:30
Sa e di une duhet te ket nje fushe te caktuar ku njerzit mund te bisedojne per artitekture, programe artitekturore , histori artitekturore , makineri ndertimi , blerje dhe shitje te marterialeve , prezentime te firmave ndertimi etj ..
Ka shumper te biseduar do ishte mire qe te ket nje fush te caktuar ku secili i cili ka interesim ne keto gjera te gjej veten ne ket forum .
Eshte diqka shum pozitive.

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer

Temat e fundit