A shet zeriyt email-et e anetareve? - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A shet zeriyt email-et e anetareve?

A shet zeriyt email-et e anetareve?

· 9 · 1470

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

ne: 13-06-2012, 19:46:18
Nje pyetje per administraten, pasi qe kur u riktheva ne forum dhe po perdor adresen e email-it ketu, kam filluar te marr email-e nga faqe te ndryshme shqiptare (dhe te huaja).

A i beni publike email-et e anetareve (edhe kur e kane opsionin te fshehin email-in nga publike te zgjedhur ne profil)? A i shisni email-et e anetareve?

Mos e merrni me te keq, thjesht po pyes, se po mundohem te gjej arsyen e tere ketyre email-eve papritmas... :)

#1 ne: 13-06-2012, 20:13:03
Ne Shqiptaret nuk bejme kurre kshu gjonash. Cfare kemi, i themi ne shesh. Un prandaj perdor te njejtin email qe perdor per llogarine time bankare pasi e di qe emaili qe kam vene ketu eshte i sigurte.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 13-06-2012, 20:14:39
une kam harruar passin e emailit qe jam rregjistruar ketu ne fakt se di ne me vijne gjera te tilla. E ke fjale per spam email?

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-06-2012, 09:33:09
A i beni publike email-et e anetareve (edhe kur e kane opsionin te fshehin email-in nga publike te zgjedhur ne profil)?

Jo.

A i shisni email-et e anetareve?

Jo.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 14-06-2012, 11:43:52
Flini gjume te qete tani :P

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 14-06-2012, 19:07:22
Ok po ik e flej :)
Faleminderit Syrgjyn!

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-06-2012, 11:51:52
AngelDeviled fillove me ankesat ti..... Beje si puna ime rri pa email fare  :P

P.s Miresejerikthyer  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#7 ne: 27-06-2012, 00:55:24
E kam nje me shit une ...kush don ta blej ? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 06-07-2012, 14:39:30
shit te lefte turite LOL

Temat e fundit