A shet zeriyt email-et e anetareve? - Meta

×
Hyrja
Profili

A shet zeriyt email-et e anetareve?

A shet zeriyt email-et e anetareve?

· 9 · 1172

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

ne: 13-06-2012, 19:46:18
Nje pyetje per administraten, pasi qe kur u riktheva ne forum dhe po perdor adresen e email-it ketu, kam filluar te marr email-e nga faqe te ndryshme shqiptare (dhe te huaja).

A i beni publike email-et e anetareve (edhe kur e kane opsionin te fshehin email-in nga publike te zgjedhur ne profil)? A i shisni email-et e anetareve?

Mos e merrni me te keq, thjesht po pyes, se po mundohem te gjej arsyen e tere ketyre email-eve papritmas... :)

#1 ne: 13-06-2012, 20:13:03
Ne Shqiptaret nuk bejme kurre kshu gjonash. Cfare kemi, i themi ne shesh. Un prandaj perdor te njejtin email qe perdor per llogarine time bankare pasi e di qe emaili qe kam vene ketu eshte i sigurte.

 • Postime: 12743

#2 ne: 13-06-2012, 20:14:39
une kam harruar passin e emailit qe jam rregjistruar ketu ne fakt se di ne me vijne gjera te tilla. E ke fjale per spam email?

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-06-2012, 09:33:09
A i beni publike email-et e anetareve (edhe kur e kane opsionin te fshehin email-in nga publike te zgjedhur ne profil)?

Jo.

A i shisni email-et e anetareve?

Jo.

 • Postime: 12743

#4 ne: 14-06-2012, 11:43:52
Flini gjume te qete tani :P

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 14-06-2012, 19:07:22
Ok po ik e flej :)
Faleminderit Syrgjyn!

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-06-2012, 11:51:52
AngelDeviled fillove me ankesat ti..... Beje si puna ime rri pa email fare  :P

P.s Miresejerikthyer  :D

 • Postime: 4261

#7 ne: 27-06-2012, 00:55:24
E kam nje me shit une ...kush don ta blej ? :D

 • Postime: 12743

#8 ne: 06-07-2012, 14:39:30
shit te lefte turite LOL

Temat e fundit