×
Hyrja
Profili

Ankes!

· 14 · 1675

Ankes!

· 14 · 1675

 • Postime: 5
 • i identifikuar

  ne: 16-12-2008, 00:09:10
  Dua te di per cilen arsye  eshte fshi profili im nga ky forum...

  Dhe dua te kem te njejtin rregjistrim qe kam pas me pare me te gjitha! Pasi ai qe ka fshi ska pas te drejte dhe motiv!

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #1 ne: 16-12-2008, 00:47:25
  Qysh ka qene emri i profilit ?

  • Postime: 1936
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 16-12-2008, 21:27:34
  sa te jete ku i forti  hmmmmm: ne kete forum smirret vesh cfare ndodh ke parasysh tashi ca moderatori hmmmmm:

  • Postime: 5
 • i identifikuar

  #3 ne: 16-12-2008, 22:05:00
  Emri ka ken Leonora dhe useri ka ken Kinge, e rregjistrume ne 2004 ner te paret!

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #4 ne: 17-12-2008, 00:50:52
  Uhhh ti qenke mi dreq ee :D


  Te kam thene edhe njeher qe ndoshta ke harru paswordin ;) se dii duhet te kete ndonje shpjegim ketu patjeter ;)

  Edhe nderroje kete emer se nuk te rri hiq :D

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 17-12-2008, 14:02:08
  O Kinge urdhero emrin qe kerkon http://www.zeriyt.com/profile.html;u=206

  Nese ke humbur pasword-in perdor funksionin e fjalekalimit te humbur dhe merr nje te ri. Kliko ketu nese ke humbur fjalekalimin: http://www.zeriyt.com/reminder.html

  • Postime: 5
 • i identifikuar

  #6 ne: 17-12-2008, 22:51:46
  Ateher pasw. qe kam pas nuk më kujtohet tamam tashi por ato qe me the ti M A X unë i kam pa, kam provu mbi sa her te kerkoj pasw. të ri por e-mali tem nuk e njifte. Me thot: Nje gabim eshte kriju, me poshte shkrune Ky e-mail nuk egziston. Tashi qe bana  rregjistrim e ri e bana provë dhe e njef e-malin por me profilin e ri jo te vjetrin... 
  Unë me te vjetrin nuk arrije me hi, sme njef as pasw. as e-mail.

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 18-12-2008, 02:05:33
  Unë me te vjetrin nuk arrije me hi, sme njef as pasw. as e-mail.

  Adresen e e-mail te profili e ke shumë te shkurter dhe duket si pa lidhje (ose ndoshta si iniciale)... te kujton gjë kjo? ;)

  • Postime: 5
 • i identifikuar

  #8 ne: 18-12-2008, 14:10:46
  Adresen qe jam rregjistru para 4 vjetsh smund ta harroj se e perdor per dit dhe eshte e shkurter me 5 karaktere. Tashi qe po me kujton ti kam frig mos e kam modifiku para shum kohesh se paten nis me me ardhe ca e-maile dhe kam vu nje adres koti...! :(

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #9 ne: 18-12-2008, 15:44:24
  Adresen qe jam rregjistru para 4 vjetsh smund ta harroj se e perdor për dit dhe është e shkurter me 5 karaktere.

  Unë shoh 4 karaktere këtu...

  Nuk ka problem për t'i ndërruar fjalekalimin apo adresen e e-mail, problemi është se si ta verifikojme qe je ajo Kinge e dikurshme... Nëse ke (pas) muhabet me M A X dhe ai e ka adresen tënde te vërtetë, mund te vëmë këtë dhe pastaj ti ndiq opsionin për fjalekalimin e humbur.

  • Postime: 12234
 • i identifikuar

  #10 ne: 18-12-2008, 15:58:12
  Ajo eshte ajo e verteta.Une e kam adresen e MSN. ;)

  • Postime: 5
 • i identifikuar

  #11 ne: 20-12-2008, 22:12:13
  Ajo jam.Kyt mund ta verifikoni edhe nepermjet e-malit.Te dy rregjistrimet korrispondojn me te njejtin e-mail. plus qe adresen time te e-mailit e ka dhe berni.

  Nese eshte e mujtur te modifikohet profili im i vjeter dhe te vehet kjo adres e-mali qe perdor ne kte profil dhe nje pasw i ri.

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 25-12-2008, 00:55:12
  Lexo MP!!

  • Postime: 2901
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 26-12-2008, 22:59:03
  Flm M A X :perqafim

  Temat e fundit