×

ANKESA

· 2 · 778

ANKESA

· 2 · 778

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  ne: 04-02-2009, 19:50:11
  Kete teme po e hap per tu shprehur ne lidhje me veprimin e Moderatores se temes se Seksit Trendafilit te KUQ.

  Ankohem per menyren abuzuese qe kjo moderatore vepron me mbylljen e temave te ketij forumi.

  Ftoj edhe forumista te tjere te postojne ankesat e tyre. Ju faleminderit.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #1 ne: 04-02-2009, 23:27:15
  Problemi u sqarua dhe tema u rihap. Moderatorja ne fjale nuk ka abuzuar aspak, por dhe ju tregojuni pak me te permbajtur me temat, duke mos dale totalisht jashte tyre. Jo cdo vend duhet te perdoret per Chit-chat.
  Pas rihapjes se temes dhe ketij sqarimi kjo teme nuk ka kuptim me te qendroje e hapur!
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super