ANKESEEEEEEEEEEEEEEEEE - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ANKESEEEEEEEEEEEEEEEEE

· 11 · 1701

ANKESEEEEEEEEEEEEEEEEE

· 11 · 1701

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 26-03-2009, 11:42:30
  Po e hap kete teme meqe tema tjeter e ankesave ishte mbyllur.

  Dikush ka abuzuar me vatarin tim, kjo me duket absurde dhe shume ofenduese, askush ne menyre absolute nuk ka te drejte te beje ndryshime apo te preke profilin tim ok.

  Max Syrgjyn zgjidheni kete problem nuk arrij ta kuptoj si ka ndodhur ? ju them qe pergjithsia bie mbi ju apo mbi moderatoret e tjere ok.

  Merrni masa per kete veprim.

  • Postime: 2166
  • Karma: +15/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 26-03-2009, 12:27:51
  po kush eshte maj naqe ky mikroborgjes
  qe luan me avatarin tend,
  ok prit pak sa ta therras ne drejtori
  dhe tme jap nje shpjegim per kete ofendim
  qe ai ka bere ndaj teje dhe avatarit tend
  ai do jape pergjegjesi ne instancat
  me te larta shteterore dhe do te denohet
  ne gjykaten e larte me dyer te mbyllura
  dhe e ekzekutim.
  respekte :)

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-1
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 26-03-2009, 12:36:28
  ca po ndoth ketu se nuk kuptoj? (?)

  • Postime: 1007
  • Karma: +6/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 26-03-2009, 12:44:46
  Dikush me ka vjedhur vatarin ;) por tani e pashe qe e ka vene dikush tjeter ne fillim mendova se e kane modifikuar avatarin tim duke i vene fjale siper nejse varja dikush nga forumi e ka bere dhe nuk arrij ta kuptoj kush ;)

  Nejse cdo njeri tregon nivelin e tij te ulet duke bere veprime te tilla asgje me teper.

  • Postime: 2166
  • Karma: +15/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 26-03-2009, 13:13:00
  kush eshte ai ti mire e di po tani
  qe i ncorre bishtin ncirrja edhe koken
  une do ta godas dhe. :P

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #5 ne: 26-03-2009, 14:07:43
  Gjeje ate person nese mundesh dmth profilin e tij dhe pastaj postoje ketu profilin e tij nese mundesh ;)

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 26-03-2009, 14:10:53
  Po nuk kane mese te merren tjeter....vec me keso budalleqesh..

  Besoj qe e din ti se kush eshte ;)

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18
 • i identifikuar

  #7 ne: 26-03-2009, 14:14:55


  ky Lio ka qen Stefi... kshu kot me u gric me ty :d

  ç mereni me budalliqe...

  p.s. Stefi, moj zemer a don te t'jap nje avatare pa puro n'goje... qe te plasi hasmi

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 26-03-2009, 14:37:22
  Stefi behu pak me e qarte! Ty te kane kopjuar avatarin dhe perdorin ne ndonje profil tjeter, apo te kane ndryshuar avatarin tend, ne profilin tend?
  Nese eshte rasti i pare atehere ketu nuk ka gje fare per t'u ankuar sepse avataret jane foto qe mund t'i kopjoje cdokush dhe ne cdo kohe, ashtu si cdo imazh tjeter neper internet.
  Nese kane vene dore ne profilin tend, atehere nderro urgjentisht fjalekalimin.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #9 ne: 26-03-2009, 14:40:38
  Stefi behu pak me e qarte! Ty te kane kopjuar avatarin dhe perdorin ne ndonje profil tjeter, apo te kane ndryshuar avatarin tend, ne profilin tend?
  Nese eshte rasti i pare atehere ketu nuk ka gje fare per t'u ankuar sepse avataret jane foto qe mund t'i kopjoje cdokush dhe ne cdo kohe, ashtu si cdo imazh tjeter neper internet.
  Nese kane vene dore ne profilin tend, atehere nderro urgjentisht fjalekalimin.


  MAX ...shikoje kete ;) a edhe kjo lejohet ee ?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #10 ne: 26-03-2009, 15:07:21
  Ok, problemi u zgjidh dhe u sqarua.
  Por me duhet te them se jam i zhgenjyer nga gjithe kjo zhurme per gati asgje. Them per asgje sepse ju njiheni shume mire me njeri-tjetrin dhe te tilla banalitete mund t'i zgjidhni ne privat, pa qene e nevojshme te alarmoni gjithe komunitetin, aq me keq kur i beni ankesat ne forme te pakuptueshme dhe ku duket sikur dikush nga administratoret nderhyn ne profilet private. Me shume kujdes here tjeter!

  Temat e fundit