×
Hyrja
Profili

Cfare i mungon forumit tone?

Cfare i mungon forumit tone?

· 234 · 14878

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#225 ne: 13-10-2011, 16:31:35
Qysh re n'fund te muajit? Po per kete muaj mua s'me ka ardhe paga ende :P
pa merak do ja marr une maxit e do ta sjell te shpia :D

 • Postime: 63
 • Gjinia: Mashkull
IL PRINCIPE
#226 ne: 26-11-2011, 17:18:58
tani asgje sepse i mungoja un :P

 • Postime: 266
the king
#227 ne: 26-11-2011, 17:19:48
Po vallaj shyqyr qe na erdhe se ....  .

 • Postime: 63
 • Gjinia: Mashkull
IL PRINCIPE
#228 ne: 26-11-2011, 17:21:26
e di spo ndiheshe rehat as ti

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#229 ne: 13-07-2012, 00:10:43
Anetare qe kane bagazh te dijne te diskutojne per artin shkencen politiken historine.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#230 ne: 13-07-2012, 00:22:57
Anetare qe kane bagazh te dijne te diskutojne per artin shkencen politiken historine.

Kjo sdo te thote qe keta qe jane nuk dine? Nuk duan po!

ZY madje eshte nje nder forumet me antare me inteligjent dhe funny ( :D ) me aq sa kam pare une :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#231 ne: 13-07-2012, 00:26:00
Sjam per replika te ktij lloji sot. Sorry Miss

Kur se kupton ate qe kam shkrujt me mire mos repliko.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#232 ne: 13-07-2012, 00:28:17
Si urdhero shefe  :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#233 ne: 13-07-2012, 07:41:51
Une mendoj qe si forum nuk i mungon asgje, por tani ndoshta mungojn vetem njerzit.

Pastaj cdo here forumi ka pas ndryshime, dhe eshte bere gjigant ne dukuri, dhe sot njerzit nuk kane kohe te zbulojn cdo sekret te botes virtuale. Tani ky forum ka me shume tema dhe kategori sesa faqja e CIA. :-) Max, tani mungon vetem nje opsion qe thote "Career Oppurtuntites" lol.
Dikur ka pasur me shume frekuentim sepse edhe forumi ishte shume I thjesht, ku cdo section, ose i gjithe forumi ishte i dukshem ne nje faqe.
Tani me duket se ka kategori qe nuk frekuntohen fare.

Sikur Facebook qe beri shume ndryshime, per mire, por njerzit ishin mesuar me thjeshtesine.

Tani ja disa ide interesante per forumin, qe i kam pare neper forume tjera, amerikane, ruse, spanjolle, etj. Ok, idete do ti tregoj nje here tjeter. :-)

Temat e fundit