Disa statistika nga ZY - Meta

×
Hyrja
Profili

Disa statistika nga ZY

Disa statistika nga ZY

· 5 · 1707

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-10-2009, 00:54:10
Per kuriozitetin e ndonjerit po ndaj disa nga statistikat e ZY.

Ne pergjithesi:

Shumica e trafikut vjen nga makinat e kerkimit.

Jane aty te 6 mije vizita ne dite; ndonje dite me shume ndonje me pak. Por ne pergjithesi aty te 5-6 mije vizita unike i kap cdo dite faqja.

Shumica e trafikut ndodh neper profile. Pastaj vjen faqja kryesore, pastaj Komuniteti, pastaj rubrika e muzikes per shkarkim, te forumi muzikor.

Pjesa derrmuese e vizitoreve vijne nga shtetet shqiptare (RSH, Kosove, Maqedoni) dhe pjesa tjeter nga Europa perendimore dhe Amerika veriore (SHBA, Kanada).
 

 

 

 
« Editimi i fundit: 27-10-2020, 20:42:18 nga M A X »

  • Postime: 4261

#1 ne: 17-10-2009, 01:39:25
Hahah ...shiko sa Kosovari qenka :D kete nuk e dija

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-10-2009, 19:58:39
Po e Kosova Shqiperi eshte ore

MAX sme pelqejne keto ndarje te tilla ca bo kshu o cun :P

urime urime u shtofshin mo skam cthem me :)

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer

#3 ne: 17-10-2009, 21:08:42
Congrats.. :)

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-10-2009, 15:41:43
Bukur.
Ja cka do te thote qe makina e kerkimit ta kap faqen tende,, ;)

Temat e fundit