×

Ide dhe sugjerime per zerin e ri?

· 61 · 5933

Ide dhe sugjerime per zerin e ri?

· 61 · 5933

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #25 ne: 26-03-2009, 12:02:59
  Aida une nuk e kisha menduar ne kete kendveshtrim....  :)

  mgjate dhe ne ato raste opsioni i editimit do jete i njejte per gjithe antaret dhe ne rast se do kete nga ata qe do "abuzojne" me kete gje atehere dhe antari tjeter do kete mundesi te editoje veten

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #26 ne: 27-04-2009, 10:46:20
  interesante... ajo ide per temet e bare kafese dhe dashurise pa moderatore,

  gjithsesi te moderohesh direkt nga adminat tingellon icik si keq :d

  MAX... me duket se je keqkuptuar per kte nen forumin e ri,
  un kuptova kte... ato antare qe duan te futen aty ne kto tema erresire :d futen thjeshte per te shkruajtur pa fjalore te kontrolluar e jo per te folur ne lidhje me edukimin seksual... thjeshte per te mos u ndjere te stresuar ne forum ku kritikohen gjithkund te shkruajne lirshem aty

  pra me pak fjale ne qofte se mua pershembull me lind idea te shaje Sali Berishen futem ne kto forumet kyce e hap nje teme qe ska lidhje me dashurine... thjeshte Sali Berisha me rob shpije kush esht kondra te diskutoj ktu...

  tema te gjithanshme MAX...!

  e mora si shembull... per te dal tek ideja qe jo me doemos u dashka fol per sex ne kte nen forumin por per gjithcka e lirshem pa shum strese

  pra pa u zgjatur shume... kush kerkon te futet ne kte nn forum dhome, ti kerkoj passin administratorit te forumit, do jesh ti apo Syrgjyn pastaj te gjykosh a ja vlen tu japesh passin ktij apo atij antar

  p.s. esht mbush forumi gjith rrugac e rrugace duhet me i dhon drejtim mbyllini ne nje dhom e hiqni problemet :d

  problemi i tyre pastaj nese bojn horxhie aty :d  • Postime: 4215
 • i identifikuar
  Charlie
  #27 ne: 27-04-2009, 11:27:30
  Ide shume e mire ;)

  Shpresojm qe do te kujdeseni mire ti dhe Syrgjyni per keto dy seksione ;)

  Syrgjyni qe 10 dite nuk ka qene ketu ...kurse ti vetem vjen e shkon prap ...do te kujdeseni mire besoj unee ;)

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #28 ne: 27-04-2009, 11:58:54
  te jesh moderator... sdo te thote qe din te moderosh charlie

  su rihet ne koke antareve qe kalojne kohen ktu per tu argetuar, e sidomos ti moderosh kur jan ne komunikim... jo per gjo po qelbet muhabeti

  synimi mendoj un esht qe t gjitha ato tema te kalojn ne nje nen forum ku sdo kete nevoj per moderatore

  pra mos mer kot dhe ti... se fundja fare nje bie e qindra ngrihen

  te gjith ktu pa perjashtim jemi miq virtual e vrasim kohen... prepotentin kush do ta boj ta boj ne reality e jo ktu

  • Postime: 4215
 • i identifikuar
  Charlie
  #29 ne: 27-04-2009, 12:01:11
  Nuk e kerkova mendimin tend ;) dhe per me teper as nuk te pyta asgje ;)

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #30 ne: 27-04-2009, 12:14:03
  tu pergjigja thjeshte sepse mendova se do rije pa mare pergjigje

  cic ke bre charli ke po kjane...?

  un ja fus por^s per qefin tem... e uroj qe dhe ti tja fusesh gjithashtu per qefin tend

  • Postime: 12210
 • i identifikuar
  Lefter
  #31 ne: 27-04-2009, 12:15:13
  Cfare qenka bere ketej ne BARKAFE?!!!

  Me falni po spo kam kohe ne kete moment po do kthehem prape ne kete teme,nje dite vjen NOTRIOUS i thote njeres une ty te Q!,pastaj vjen Charlie sot i thote tjetres LAVIRE,e ju mendoni te mbetet BARKAFE pa moderatore?!!!! :O

  • Postime: 4215
 • i identifikuar
  Charlie
  #32 ne: 27-04-2009, 12:22:30
  Ate qe po sheh Lefto te kan heq nga aty se jan ankuar populli se po ka shkelje te rregullores ...dhe tash eshte hy ne mbikqyrje te Administratorve  :D

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #33 ne: 27-04-2009, 12:30:18
  fjala ime Lefter esht nje deziderio... pra propozim, un propozoj dike po desh mire po sdesh s ndrysho asigjo :d

  Lavire esht cik si e ron se esht ofendim

  • Postime: 12210
 • i identifikuar
  Lefter
  #34 ne: 27-04-2009, 13:25:32
  Ok noto.. ;)


  Une propozoj edhe Charlit ti hiqen ,,kompetencat,, per shkak te keqperdorimit qe po e ben,njehere  ne Barkafe vjen e  e ndez flaken pastaj vjen e i fshin komentet e veta si lavire qe eshte.

  Po nuk u permbush kjo kerkese dua te ma fshini mua accountin ketu dhe kurr me kembe nuk shkel une ketu.

  Me respekt Lefteri.

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #35 ne: 27-04-2009, 14:01:50

  Une propozoj edhe Charlit ti hiqen ,,kompetencat,, per shkak te keqperdorimit qe po e ben,njehere  ne Barkafe vjen e  e ndez flaken pastaj vjen e i fshin komentet e veta si lavire qe eshte.

  Po nuk u permbush kjo kerkese dua te ma fshini mua accountin ketu dhe kurr me kembe nuk shkel une ketu.

  Me respekt Lefteri.

  jam dakort e une me ty Lefter.
  seshte normale te perdoret kjo gjuhe nga 1 anetar te ofendoje e me pas te fshije komentin e tij.


  Cituar nga: charlie në 27 Prill 2009, 12:08:44

  Lavire edhe kjo
   

  • Postime: 4215
 • i identifikuar
  Charlie
  #36 ne: 27-04-2009, 14:52:41
  Prap qenka ankuar kjo sa keq :D


  Ska qka te permbushet deshira ty se me ty merrna vesh tjeter kund jo ktu ;)

  Une fola me MAX-in ;) edhe i thash nje deshire timen nese me realizohet do te rri nese jo neser me nuk do te jem ktu ;) tash ta shofim

  • Postime: 7278
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #37 ne: 27-04-2009, 14:55:12
  jam dakort e une me ty Lefter.
  seshte normale te perdoret kjo gjuhe nga 1 anetar te ofendoje e me pas te fshije komentin e tij.


  Cituar nga: charlie në 27 Prill 2009, 12:08:44

  Lavire edhe kjo
   
    Nuk eshte se po shkoj per inerci te rrymes por do ishte vendim i drejte nqs personi qe po perflitet ti hiqen te drejtat qe ka, ai nuk duhet te perdore shprehje te tilla sidomos kur eshte moderator, eshte fyese per kete forum, mos flasim edhe per fyerjen e madhe qe i ka shkaktuar nje antari te forumit me fjalorin e tij.

  • Postime: 3080
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Aida
  #38 ne: 27-04-2009, 15:15:23
  Nuk e kuptoj si ka mundesi ju njerez te ritur te beni si kalamaj kopshti. Dhe me e keqja eshte i nxjerni inatet personale duke ofenduar dhe shenderruar forumin ne fushebeteje!

  Nuk e keni idene sa bezdi eshte kur ta hapish emailin dhe ke aty nje numer te madh raportimesh te ofendimeve, fjalor rruge etj.

  Kjo zgjidhje qe ka zgjedh Maxi dhe Syrgjyni e ka te mire se askush nuk mund te abuzoje tani me postn e moderatorit, e as do te plase koken dikush nga stafi me pakenaqesite e anetareve sepse shpesh anetaret nuk i marrin ne konsiderate verejtjet e moderatoreve. 
  Por te keqe e ka se ata nuk jane 24/7 ne linje te i kontrollojne gjith temat, keshtu qe perseri keni hapesire ta teproni. Shpresoj se do te kete masa ndeshkuese per ata anetare, te cilet i tejkalojne kufijte.

  Charlie, te them me keqardhje se nje dite kur u lidha une, kam fshi disa shkrime nga barkafeja, nder ta edhe shkrimet tua. Ti si moderator duhet te jesh shembull i mire per tjeret dhe nese ti e shkell rregulloren, athere cka te presim nga anetaret e thjeshte?! Mos ma merr per te keq te lutem, por e keni tepruar gjith!

  Merrni gjerat me te qete dhe fundja forumi ka hapesire per cdokend, rrespektoni rregulloren, rrespektoni njeri tjetrin dhe po qe se nuk arrini ne mirekuptim, athere injoroni njeri tjetrin dhe pike.  • Postime: 22667
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #39 ne: 27-04-2009, 15:26:10
  Cfare qenka bere ketej ne BARKAFE?!!!

  Me falni po spo kam kohe ne kete moment po do kthehem prape ne kete teme,nje dite vjen NOTRIOUS i thote njeres une ty te Q!,pastaj vjen Charlie sot i thote tjetres LAVIRE,e ju mendoni te mbetet BARKAFE pa moderatore?!!!! :O

  Perdorni butonin "RAPORTOJE". Ne kete menyre te gjithe mund te merren me mirembajtjen e forumit.
  Dhe po ja them, qe, nese vetem nje postim me raportohet me sharje, anetari qe do e beje do marre BAN pa u paralajmeruar.

  • Postime: 4215
 • i identifikuar
  Charlie
  #40 ne: 27-04-2009, 16:13:25
  U krye edhe kjo pune ;) vetem per hater te disave ketu qe jan morri fund me kaq :)

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #41 ne: 27-04-2009, 16:25:10
  Shyqyr se lat nam!

  Veprimi dhe ndryshimi i duhur.

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #42 ne: 27-04-2009, 22:15:31
  interesante... ajo ide per temet e bare kafese dhe dashurise pa moderatore,

  gjithsesi te moderohesh direkt nga adminat tingellon icik si keq :d

  MAX... me duket se je keqkuptuar per kte nen forumin e ri,
  un kuptova kte... ato antare qe duan te futen aty ne kto tema erresire :d futen thjeshte per te shkruajtur pa fjalore te kontrolluar e jo per te folur ne lidhje me edukimin seksual... thjeshte per te mos u ndjere te stresuar ne forum ku kritikohen gjithkund te shkruajne lirshem aty

  pra me pak fjale ne qofte se mua pershembull me lind idea te shaje Sali Berishen futem ne kto forumet kyce e hap nje teme qe ska lidhje me dashurine... thjeshte Sali Berisha me rob shpije kush esht kondra te diskutoj ktu...

  tema te gjithanshme MAX...!

  e mora si shembull... per te dal tek ideja qe jo me doemos u dashka fol per sex ne kte nen forumin por per gjithcka e lirshem pa shum strese

  pra pa u zgjatur shume... kush kerkon te futet ne kte nn forum dhome, ti kerkoj passin administratorit te forumit, do jesh ti apo Syrgjyn pastaj te gjykosh a ja vlen tu japesh passin ktij apo atij antar

  p.s. esht mbush forumi gjith rrugac e rrugace duhet me i dhon drejtim mbyllini ne nje dhom e hiqni problemet :d

  problemi i tyre pastaj nese bojn horxhie aty :d
        esht e mundur kjo MAX...?

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #43 ne: 28-04-2009, 00:18:48
  me falni te nderuar... un sjam shum praktik per te hapur sondazhe, kush me ndihmon te hapim nje sondazh per hapjen e nje nn forumi te mbyllur... me than qe esht e mundur por duhet hapur nje sondazh ku me te drejte shumica fiton, thelbi i ktij nn forumi i mbyllur do jet pak a shume ai shkrimi i lartpermendur, dhe dicka ti gjejme dhe nje emer te pershtatshem e jo bastard ktij nn forumi... personalisht do e titulloja ZERI PA CENSURE

  • Postime: 10
 • i identifikuar
  Soldier0255
  #44 ne: 25-06-2009, 22:34:30
   hmmmmm: mendoj se duhet Pyetesori (FAQ) qe une nuk po e gjej. Gjithashtu sygjeroj te shfaqet ne menune kryesore edhe dicka tjeter, Grupet e anetareve. Mendoj se do te ishte me mire qe te diheshin informacione per grupet e anetareve pasi cdo anetar i forumit, ndonjehere do te behet edhe anetar i ndonje grupi. Kjo qe kerkoj une ka mundesi qe ta kete forumi por une nuk po e gjej, dhe nese egziston, ju lutem vendoseni ne nje vend me te dukshem...

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #45 ne: 25-06-2009, 22:35:21
  duhet te egzistonin grupet me sakte

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SocialNetwork
  #46 ne: 26-06-2009, 21:35:40
  Grupet e anetareve smendoj se eshte nji praktike e duhur pasi dhe ne forumet e tjera kame pare grupe anetaresh dhe vetem sa jane hapur si grupe me max 20 veta dhe diskutime pothuajse ska fare, shembull tjeter eshte dhe Facebook ku dhe grupet ne Facebook qe eshte SocialNetork me i madh ne bote kane shume anetare por pak diskutime. Ky eshte mendimi im :)

  • Postime: 2872
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Dora
  #47 ne: 27-06-2009, 16:30:20
  Te komentohen fotot e profilit? Eshte e mundur?

  • Postime: 22667
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #48 ne: 28-06-2009, 00:14:39
  Do te shtohet se shpejti!

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #49 ne: 28-07-2009, 12:27:55
  1.Lista e monitorimit ose injorimit.... kur te shtoj ne liste te injorimit 1 antar mos lexoj me asnji postim te tij kur te shtoj 1 antar te monitorimi te me dalin te grupuara postimet e tij.....

  2.ndryshimi i ngjyrave eshte shume e domosdoshme

  3. profili i antareve .... mund te behet qe te egzistoje 1 opsion qe te mund te shoh kush ka vizituar profilin tim


  kaq per sot  :D