Kodi i forumit u freskua me versionin e ri të SMF - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kodi i forumit u freskua me versionin e ri të SMF

Kodi i forumit u freskua me versionin e ri të SMF

· 1 · 1033

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-11-2010, 18:28:02
Të nderuar forumistë dhe vizitorë!

Zëri YT! sapo është freskuar me versionin e ri të SMF, 1.1.12. Nëse vini re ndonjë problem që nuk ka ndodhur më parë, ju lutemi na njoftoni.

Gjithë të mirat!

Temat e fundit