×
Hyrja
Profili

Kodi i forumit u freskua me versionin e ri të SMF

Kodi i forumit u freskua me versionin e ri të SMF

· 1 · 821

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
ne: 02-11-2010, 18:28:02
Të nderuar forumistë dhe vizitorë!

Zëri YT! sapo është freskuar me versionin e ri të SMF, 1.1.12. Nëse vini re ndonjë problem që nuk ka ndodhur më parë, ju lutemi na njoftoni.

Gjithë të mirat!

Temat e fundit