krijimi i nje linku te ri problemi i muajit - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

krijimi i nje linku te ri problemi i muajit

krijimi i nje linku te ri problemi i muajit

· 1 · 1178

  • Postime: 259
  • Karma: +0/-0

ne: 22-09-2009, 21:51:30
nese ka munsi qe ndo kush nga administratore te formoj nje link te ri  me tituull problemi i muajit eshte fjala per matematik ne  te cilin do  te kishin qasje vetum moderatoret e matematikes.
ne ket link do  te postojeshin nga dy probleme njeri per shkoola fillore  njeri er te mesme nese ish kriju ky link do te kishte  shum  interesim te madhe.

Temat e fundit