Moderimi i temave - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Moderimi i temave

Moderimi i temave

· 4 · 1912

  • Postime: 297
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

ne: 24-08-2010, 16:35:26
Duke qene se eshte nje forum i hapur ku anetare e moderatore jane prezente sipas desihres dhe mundesive , do i lutesha kujtdo te mundte nga stafi drejtues e ndihmues, Moderatoreve te atij seksioni se pari , t'i benin nje rishikim dhe shperndarje korrekte temave qe kane populluar GRUPIMIN : Kengetaret Shqiptare tek SEKSIONI I MUZIKES .

 LAJMI ME I FUNDIT MBI KENGETARET SHQIPTARE :

Miss Universe 2010 fiton Meksika, Shqipëria mes 15 finalisteve  !!!!

 
http://www.zeriyt.com/kengetaret-shqiptare-b175.0/#1 ne: 16-09-2010, 14:19:26
Amy, po perdor pak temen tende per te shtruar nje pyetje ne lidhje me postimet automatike te lajmeve ne forum.

Une doja te dija nqs ka ndonje menyre kontrolli te ketyre postimeve, pasi sapo vura re qe nje teme eshte hapur dy here, njehere nga VipNews dhe njehere nga Lajmet. Kam vene re se shume prej ketyre temave kalojne me 0 postime dhe shume pak shikime nga anetaret, per te mos permendur numrin e madh te temave qe krijohen dhe pengesen qe krijojne ne leximin e atyre pak gjerave qe vertete mund te zgjonin interes per shumicen.
A ka ndonje lloj menyre kontrolli ndaj ketyre roboteve, apo ndoshta eshte i mundur krijimi i nje teme me titullin Lajmet e fundit po themi, ku te behet dhe postimi i cdo lajmi vip, jo ne formen e nje teme te re, por ne formen e nje pergjigjeje.

Faleminderit!

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-09-2010, 15:52:44
E kuptoj dhe une shqetesimin tuaj, te cilin e kam dhe une. Do te shikoj qe se shpejti t'i gjej nje zgjidhje ketij problemi. Faleminderit.

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57

#3 ne: 19-09-2010, 11:23:21
Edhe une e kam verejte dy here kete problem nga ky Vipnews por shyqyr shpejt e rregulloj dikush :D

Edhe gjithashtu pajtohem edhe une  me postimin e   Snowy Sky  ;)

Temat e fundit