×

Ndihme me Zerin

· 277 · 27501

Ndihme me Zerin

· 277 · 27501

 • Postime: 876
notorious
#100 ne: 07-12-2007, 22:32:00
lol

paska qen fare e thjesht...

kurr sdo më shkonte n'men t'klikoja në foto... rrofsh dreamm :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#101 ne: 09-01-2008, 17:56:35
Miredita!

Doja te hapja nje teme te re, po me duket se jam qerruar nga syte. Ku duhet te klikoj?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#102 ne: 09-01-2008, 18:07:08
Doja te hapja një teme te re, po me duket se jam qerruar nga sytë. Ku duhet te klikoj?

Te butoni "Mesazh të ri" ne fillim apo ne fund te listes se temave te rubrikes:

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#103 ne: 09-01-2008, 18:13:15
Rrofsh Syrgjyn! E gjeta. Danke;-)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#104 ne: 15-01-2008, 16:49:10
Si mund ta bej neshkrimim me te gjate dhe me ngjyre tjeter !
kam pare tek disa antare qe e kane te tille.

Ka kush te me ndihmoj ?
Flm paraprakisht !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#105 ne: 15-01-2008, 22:21:09
Pershendetje! Meqe e shoh se ketu mund te gjej zgjidhje per cdo problem, po ju shtroj nje "problem" qesharak mbase per ju, por qe me ben me dhimbje koke mua plakun.
     Me eshte ngjitur nje "mize" ne kompiuter(virues), qe dalengadale, po me bllokon per cdo lloj veprimi.
     Do tua dija per shume faleminderit, nese me orjentoni ne nje program per te vrare viruesin se pari, e pastj per tu mbrojtur.
     Ma beni hallall per prapambetjen time ne kete drejtim :-[ :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#106 ne: 15-01-2008, 22:53:28
Varet ca virusi ke ne PC dhe ca antivirusi ke te instaluar. Nese nuk ke antivirus shko te avast.com dhe merr nje free aty. Nese ke norton bej scan komjuterit dhe nese norton nuk e fshin dot, shko te adresa ae nortonit dhe ke software ndihmes per ket pune.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#107 ne: 15-01-2008, 23:30:17
Miku, ketu eshte vendi i gabuar dhe nuk do mund te marresh ndihmen e kerkuar. Vendi i specialisteve te kompjuterit ndodhet ketu: http://www.zeriyt.com/informatike.html
Ke nje rubrike te vecante per ndihme aty. Pershendetje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#108 ne: 18-01-2008, 18:09:14
Si mund ta bëj neshkrimim me te gjatë dhe me ngjyrë tjetër !
kam pare tek disa antare qe e kanë te tillë.

Ka kush te me ndihmoj ?
Flm paraprakisht !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#109 ne: 19-01-2008, 01:20:08
Me te gjatë se ç'është lejuar nuk mund ta besh, por besoj se 200 karaktere janë mëse te mjaftueshme për te thënë atë qe deshiron.
Për ta bërë me ngjyra duhet të dish kodet e ngjyrave. Nëse s'i mban dot mend shko diku dhe kliko butonin e postimit të ri, shkruaj tekstin qe do pastaj veri ngjyrat qe te pëlqejnë, kopjoje me copy te gjithë çfarë ka brenda kutise se postimit dhe shko direkt ne profilin tënd e tek vendi i firmes duke perdorur "paste" hidh kodin qe kopjove me pare. Ruaj profilin dhe ja ku e ke me ngjyra firmën. Klar Soweit? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#110 ne: 23-01-2008, 21:01:52
.s'me dalin postimet e fundit..fare... :S

problem pc ime..apo ka te beje dic me faqen??
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#111 ne: 24-01-2008, 09:07:33
.s'më dalin postimet e fundit..fare... :S

problem pc ime..apo ka te beje diç me faqen??


http://www.zeriyt.com/unread.html
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#112 ne: 28-01-2008, 17:00:44
Ndihme..se lexoj dot temen qe ka postuar Berni tek shoqerorer..sekrete t qe nuk duhet ti thoni kolegeve..kur e hap me del faqe tjeter.. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Capkenja
#114 ne: 29-01-2008, 10:35:37
Rrofsh rrofsh po mua me ndodh qe dhe nje teme tjeter se hap dot ate ke te  ndryshe e fundit .


Ku qendron problemi qe nuk hap dot cdo teme ?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#115 ne: 29-01-2008, 10:42:18
Rrofsh rrofsh po mua me ndodh qe dhe një teme tjetër se hap dot atë ke te  ndryshe e fundit .


Ku qëndron problemi qe nuk hap dot çdo teme ?

Capkene, nuk mund ta hapesh temen kur klikon ne linkun qe te vjen ne email, apo kur klikon temen ketu ne forum?

Nese eshte ajo e para - atehere problemi eshte se linku eshte i prishur ndojher (broken link). Ne kete rast do duhesh ta besh copy tere linkun - dhe ta besh paste ne internet shfletuesin. Nese eshte e dyta - nuk kam ndoj pergjigje tashi...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#116 ne: 29-01-2008, 10:48:28
Kur klikoj ketu ne forum ..jo ne email.

Dua te klikoj ta lexoj cfare shkruan ne te me del Page Not Found...se di pse ma ben me 2  tema deri tani :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#117 ne: 29-01-2008, 10:48:58
Not Found
The requested URL /dashuria-dhe-seksi/si-i-thone-bej-seks-ne-gjuhen-ea was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.6 (Unix) mod_ssl/2.2.6 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthroug h/2.1 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.5 Server at www.zeriyt.com Port 80
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#118 ne: 29-01-2008, 11:27:44
Besoj se ky gabim te del kur klikon mbi logon e faqes dhe jo kur klikon ne nje teme.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#119 ne: 29-01-2008, 12:06:53
Kur klikoj mbi teme me del...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#120 ne: 29-01-2008, 15:26:53
Not Found
The requested URL /dashuria-dhe-seksi/si-i-thonë-bëj-seks-ne-gjuhën-ea was not found on this server.

Ki parasysh se, ne disa fjale, forumi i kthen shkronjat e dhe c ne ë dhe ç kur postohen, mirëpo postimi i linkeve me ë dhe ç e prish linkun. Prandaj të duhet ta kopjosh te gjithë adresen dhe të ndryshosh germat.

Qe ta postosh linkun si duhet, perdor ikonen dhe ver adresen brenda ne këtë mënyrë:

[url=ADRESA]TITULLI I TEMES[/url]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#121 ne: 29-01-2008, 15:32:55
Syrgjyn se di pse ky problem paraqitet vetem tek mua pra jane 2 tema ajo qe ka hapur Berni me sekrete dhe kjo siper qe sme hapen fare...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#122 ne: 29-01-2008, 15:35:16
Me sa duket forumi te mban sekrete :P

Lexoje edhe njehere postimin tim perpara tendit, se e editova dhe shtova nje shembull.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#123 ne: 27-02-2008, 10:38:24
Ndihme..perseri nuk hap dot nje teme prej Bernit ajo me piken G....me del page cant not display dicka e tille

Ku qendron problemi ?

Flm
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#124 ne: 27-02-2008, 10:59:21
Me jep linkun ta shof
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super