×

Ndihme me Zerin

· 277 · 27500

Ndihme me Zerin

· 277 · 27500
Capkenja
#125 ne: 27-02-2008, 11:04:10
tek tema e dashurise gjendet pika G e zbulon nje italian !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#126 ne: 27-02-2008, 11:40:58
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#127 ne: 27-02-2008, 11:48:39
tek tema e dashurisë gjendet pika G e zbulon një italian !

Si duket temat e seksit kan filluar te te bojkotojne...! LOL :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#128 ne: 28-02-2008, 20:15:55
;-)e forte je Aida;-)) I ka rene pikes Sibora  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#129 ne: 28-02-2008, 20:37:53
http://www.zeriyt.com/dashuria-dhe-seksi/gjendet-pika-a%EF%BF%BD%EF%BF%BDg-është-një-zbulim-italian-t42004.0.html

Unë mendoja se e ke gjet tashmë pikën ne fjale :D
jo jo akoma se kam gjetur LOL e lexova linkun po sme solli ndonje risi ... LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
talarina
#130 ne: 06-03-2008, 22:57:01
Nese nuk  jam gabim ju jeni komuniteti shqiptar ei amerikes ky eshte rrejt diskutimesh dhe ne fakt dua te kerkoj ndihme nga disa vajza ktu per diqka per separi dua qe te ma ktheni pergjigjen
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#131 ne: 06-03-2008, 23:49:04
temen per komunitetin shqiptar ne amerike e ke ketu: http://www.zeriyt.com/grupe-shoqerore/zeristat-e-amerikes-t33461.75.html
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 13
STAR BOY
#132 ne: 16-03-2008, 10:17:57
ju lutem me ndihmoni edhe mua.kam marre nje vrus por nuk di c'te bej.ju lutem shume te me orientoni drejt nje zgjidhjeje te shpejte dhe te thjeshte por ju lutem sa me shpejt
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#133 ne: 16-03-2008, 10:29:45
Shkarko kete antivirusin ketu http://free.grisoft.com/doc/downloads-products/us/frt/0?prd=aff dhe skano PC qe ta pastroje.

Per ndihme me te specializuar here tjeter drejtohu tek forumi informatik http://www.zeriyt.com/informatike.html
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 49
 • Gjinia: Mashkull
nardlushnja
#134 ne: 09-04-2008, 20:15:54
Sot u rregjistrova dhe nuk po orientohem dot.
Nuk mund te jem ne korent me pergjigjet e reja ,gjithashtu nuk mund te dergoj nje mesazh privat.
Ju lutem me ndihmoni
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#135 ne: 09-04-2008, 20:45:50
Mezashi privat cohet pasi ke 20 postime ne tema...por nuk quhet postimet tek bar kafeja


dhe temat e reja apo postimet e reja gjenden ne faqen kryesore aty ku tregon cilet antare jane ne linje....postimet e fundit

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#136 ne: 09-04-2008, 22:51:54
Mezashi privat cohet pasi ke 20 postime ne tema...por nuk quhet postimet tek bar kafeja

Me 5 postime jo me 20 mund te dergosh MP ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#137 ne: 13-04-2008, 00:08:41
me aq edija une ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#138 ne: 13-04-2008, 00:51:19
Kan ndryshuar gjerat :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#139 ne: 13-04-2008, 16:24:17
Me 5 postime jo me 20 mund te dërgosh MP ;)

As ti se di hahaha tani eshte bere me 3 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#140 ne: 13-04-2008, 16:52:05
   :D :DPerfun dimisht, mos eshte me nje, sa per shenje :P :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#141 ne: 13-04-2008, 19:25:19
As ti se di hahaha tani është bërë me 3 :D

Mos rrej tashi ti :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#142 ne: 05-05-2008, 16:00:52
Ejjjjjjj ndihme.... kush me ndihmon pak mua te kaloj postimet e fundit ne fillim.
Faleminderit.  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#143 ne: 05-05-2008, 16:59:22
Ejjjjjjj ndihmë.... kush me ndihmon pak mua te kaloj postimet e fundit ne fillim.
Faleminderit.  :perqafim

PROFILI IM > Look and Layout Preferences > "Show most recent posts at the top." ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#144 ne: 06-05-2008, 09:55:00
Thx Syrgjyn, e bera, dalin pak mbrapsh me duket por nuk ka problem.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#145 ne: 19-05-2008, 11:58:06
Ka ca dite qe faqet e " zeri yt" me dalin me sh.sh veshtiresi ose sh ngadale...( ose  fare) ^o)
sidomos tek barcoffelounge dhe lojerat....(  keto delete cookies and files i bej perhere)

mund te me ndihmoje njeri?...thnx :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#146 ne: 19-05-2008, 13:09:01
Forumi punon shume mire, mos ke ndonje virus ne kompjuter, une e kam shume te shpejte, nuk ka probleme, vetem ndonjeher te rralle ku ka shkeputje ne Server, po ne pergjithsi eshte shume i shpejte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#147 ne: 06-06-2008, 21:43:46

më interesojn disa shkrime nga letërsia... por s'di si ti kopjoj apo ti dërgoj në e-mailin tim...

kush më ndihmon...?

të më falni për injorancën... sepse sja kam iden se si t'veproj

e ju falenderoj në avancë... për kohën që do t'më dedikoni
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#148 ne: 06-06-2008, 22:31:42
më interesojn disa shkrime nga letërsia... por s'di si ti kopjoj apo ti dërgoj në e-mailin tim...

kush më ndihmon...?

të më falni për injorancën... sepse sja kam iden se si t'veproj

e ju falenderoj në avancë... për kohën që do t'më dedikoni

kush shkrim ju intereson ?

mund ti dergosh dhe ne email por besoj me copie behet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#149 ne: 06-06-2008, 22:46:17

atë copie pra po kërkoj dhe un po spo e gjej...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super