×

Ndihme me Zerin

Ndihme me Zerin

· 277 · 28059

 • Postime: 4224
Charlie
#150 ne: 07-06-2008, 11:47:19
E bene select te gjith tekstin ...dhe pastaj tastin e djatht te miut e ben Copy ...dhe pastaj e ben Paste ku deshiron ti dhe kaq ;)

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#151 ne: 07-06-2008, 15:08:49
Ndoshta mund te ndihmoje dhe kjo video
 

 • Postime: 877
notorious
#152 ne: 07-06-2008, 15:14:31

problemi ësht që un kto opsione me ktë mini pc që përdor... si kam

do e provoj në net kafe, ja t'shikojm

gjithsesi f.l.m

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#153 ne: 07-06-2008, 16:12:32
Cfare kompjuteri ke?

 • Postime: 877
notorious
#154 ne: 07-06-2008, 17:32:31

ktë....

ësht pocket pc (cel.)

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#155 ne: 08-06-2008, 09:52:08
Kam frike se te duhet ndonje sofware i vecante per kete pune. Hidhi nje sy kesaj ketu http://vitotechnology.com/en/products/copypaste.html ose kerko ne Google per guida apo programe qe te mbarojne pune.

PS: Sa i shpif qe u dukeka forumi me ate lloj kompjuteri.

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#156 ne: 08-06-2008, 10:05:08
Une jam antare e re ju lutem me ndihmoni...Nuk hap dot mesazhet e mija. lutesi))

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#157 ne: 08-06-2008, 12:23:47

 • Postime: 877
notorious
#158 ne: 08-06-2008, 13:42:15

interesant ai link MAX... f.l.m

Sa i shpif qe u dukeka forumi me atë lloj kompjuteri.

:d

ke jo pak por shum të drejtë... megjithse s'ësht se ka kushedi se ç'far ndryshimi me pc normale lol

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#159 ne: 08-06-2008, 15:06:30
ke jo pak por shum të drejtë... megjithse s'ësht se ka kushedi se ç'far ndryshimi me pc normale lol

Provo kete:
http://www.zeriyt.com/komuniteti.html;wap2
ose
http://www.zeriyt.com/komuniteti.html;wap
ose
http://www.zeriyt.com/komuniteti.html;imode

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#160 ne: 13-06-2008, 14:40:03
Pse nuk me dalin ikonat kur bej postime ne profil ?

ps: Syrgjyn kishe hall se te korruptoja qe nuk me ktheve pergjigjje per pyetjen qe te bera ne MP ?  hmmmmm: :D, aty me erdhi me per mbare prandaj.

 • Postime: 4224
Charlie
#161 ne: 13-06-2008, 15:14:26
Nuk korruptohet lehte ai jooo :D ndoshta nuk e ka pa ende ;)

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#162 ne: 14-06-2008, 17:32:08
Pse nuk me dalin ikonat kur bëj postime ne profil ?

Ti e ke fjalen kur poston komente ne profilet e anetareve? Ikonat nuk dalin sepse kutia e postimit ne profile nuk i ka fare ikonat.

Por cdo ikone del pas postimit nese ti e shkruan direkt kodin e ikones.

 • Postime: 4224
Charlie
#163 ne: 14-06-2008, 17:39:10
Uhaa per ato ikona e paske patur fjalen ...:D po une ato i di permendesh te gjithaa :D mendova se cfre ikona nuk te dalin :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#164 ne: 26-06-2008, 15:17:20
Dua te ve nje video ne profilin tim por nuk me del ?

Kam shkuar tek customized profil dhe kam vendosur kodin tek my media, ose me del vetem kodi dhe video nuk hapet ose me ndryshon faqen  e profilit dhe prape video nuk hapet ?

Syrgjyn te lutem me ndihmo

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#165 ne: 26-06-2008, 16:03:39
Dua te ve një video ne profilin tim por nuk me del ?

Çfarë videoje do të vendosesh? Nëse e ke fjalën për video nga YouTube, ja kodi i duhur:

Kodi: [Zgjidh]
<div><object type="application/x-shockwave-flash" style="width:425px; height:344px;" data="http://www.youtube.com/v/KODIKENGES"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KODIKENGES" /></object></div>

Zevendeso KODIKENGES me kodin e kenges në fund te linkut dhe vendose te My Media.

Mos perdor formatin http://www.youtube.com/watch?v=KODIKENGES, por perdor http://www.youtube.com/v/KODIKENGES

Nëse i ndjek udhezimet, videot duhet te dalin ne rregull. • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#166 ne: 26-06-2008, 16:06:03
Dua te ve një video ne profilin tim por nuk me del ?

Kam shkuar tek customized profil dhe kam vendosur kodin tek my media, ose me del vetëm kodi dhe video nuk hapet ose me ndryshon faqen  e profilit dhe prapë video nuk hapet ?

Syrgjyn te lutem me ndihmo

Tek "Customized Profile" ke disa fusha dhe videot duhet te vendosen vetëm tek fusha "My media" qe te dalin, ndryshe te del vetëm kod. Provoje tek "My media" dhe na thuaj si te ka dalë pastaj.

 • Postime: 4224
Charlie
#167 ne: 27-06-2008, 08:58:06
Syrgjyn edhe une ashtu i thash po thot se nuk me del kush e di se cfare problemi kaa  hmmmmm:

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#168 ne: 27-06-2008, 09:14:06
Miremengjes djema.

Une e provova ashtu sic me thate dhe prape me del vetem kodi ? e zevendesova ashtu sic me the syrgjyn por prape kodi me del, nuk e di cfare ka ? nejse, do ta provosh ti njehere ?

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#169 ne: 27-06-2008, 09:17:32
Mjesi dhe nga une,,,,,,te njejtin problem kam dhe une,,,,e provova por kot vetem codi del,, :S :(,,,Kalofshi mire,, :)

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#170 ne: 27-06-2008, 16:23:11
Besoj se e di se ku qëndron problemi. Tek fusha "My Media" nuk mjafton qe video te vendoset thjeshtë duke vënë adresen siç bëhet nëpër postime.
Duhet te veproni ne këtë mënyrë: shkoni te YouTube dhe te video perkatese qe dëshironi te keni ne profil shikoni ne te djathte poshte pershkrimit keni fushën "Embed:". Aty merrni kodin qe është brenda fushes poshte "Embed:" dhe vendoseni ne profil ashtu siç është.

 • Postime: 4224
Charlie
#171 ne: 27-06-2008, 20:04:25
MAX eshte perfuduar kjo pune ja kam rregulluar une ;) per Stefin e kam fjalen dhe kesaj Trendafili gjithashtu do te ia regulloj ;)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#172 ne: 27-06-2008, 20:15:34
pa pa ca punetori je dhe ti,,,eehhh,,,lum forumi qe te ka,,,,,,, :D
p.s i imi i pa rregulluar eshte akoma,,,, :D

 • Postime: 4224
Charlie
#173 ne: 27-06-2008, 20:17:01
Edhe ty do ta rregulloj se shpejtii ;)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#174 ne: 27-06-2008, 22:46:16
Ma ke rregulluar mire thanx,,,, :D,,really,,mire e kam fjalen,,, :)
 

Ndihme me Zerion

Nisur nga Monique

Postimi i fundit 11-04-2019, 09:06:14
nga Mishel...............