×

Ndihme me Zerin

Ndihme me Zerin

· 277 · 28060

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#175 ne: 22-07-2008, 08:11:16
Gjessii populli,, :)

E provova kete punen i Ignorit,,,qe te mos marr mp nga disa rob kot :D,,,por kot me shkoi sepse perseri po marr nga ata persona, :S

C'fare tjeter mund te bej??? :S

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#176 ne: 22-07-2008, 10:27:01
E provova këtë punën i Ignorit,,,qe të mos marr mp nga disa rob kot :D,,,por kot me shkoi sepse përsëri po marr nga ata persona, :S

Nuk ke asgje ne listen e injorimeve. Plotesoje ate liste dhe pastaj me dergo nje MP qe ta shoh nese e ke bere mire.
mishel
#177 ne: 22-07-2008, 18:01:17
Syrgjyno cdo dy jave ngela ke dera jote....

prape nuk me funksionojne MP ne email...

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#178 ne: 22-07-2008, 18:03:40
Nuk ke asgjë ne listen e injorimeve. Plotesoje atë liste dhe pastaj me dërgo një MP qe ta shoh nëse e ke bërë mirë.
E kam bere,,vetem po pres pergjigjen tende,,,

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#179 ne: 23-07-2008, 00:24:33
Tani e ke bere mire. Vazhdojne te te vijne mesazhet nga ato persona?

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#180 ne: 23-07-2008, 00:28:01
Tani e ke bërë mirë. Vazhdojne te te vijnë mesazhet nga ato persona?
Jo iher :),,,Nese ndryshon gje ju them,,Flm dhe naten :)

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#181 ne: 23-07-2008, 22:43:28
Syrgjyno çdo dy jave ngela ke dera jote....

prapë nuk me funksionojnë MP ne email...

Do këtë bërë ndonjë gjë Olti, se edhe mua ka ca ditë qe s'po me vijnë ato... njoftimet. :P

Do ta shoh sot. :)
mishel
#182 ne: 23-07-2008, 23:13:20
Testin djale haha

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#183 ne: 24-07-2008, 02:14:11
Testin djalë haha

Me duket se cdo here e paskam pas fajin une... ose me sakte, procedura e freskimit te serverit.

Pa provoje njehere tani.
mishel
#184 ne: 24-07-2008, 16:38:32
ska denjuar njeri te me shkruaj andaj nuk me ka ardhur gje..... hmmmmm:

LOL..vertet nese nuk me vjen gje do te rinjoftoj...

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#185 ne: 25-07-2008, 09:20:20
Sapo te nisa nje MP.
mishel
#186 ne: 25-07-2008, 17:35:47
edhe une tu pergjigja kam pershtypjen LOL

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#187 ne: 26-07-2008, 19:15:16
Nuk ke asgjë ne listen e injorimeve. Plotesoje atë liste dhe pastaj me dërgo një MP qe ta shoh nëse e ke bërë mirë.

Syrgjyn ose MAX...shikoni dhe nje here ate listen...e kam ndryshuar..Eshte ok apo jo??,, :)

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#188 ne: 27-07-2008, 08:57:18
Syrgjyn ose MAX...shikoni dhe një here atë listen...e kam ndryshuar..Është ok apo jo??,, :)

Mua me duket OK. :)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#189 ne: 27-07-2008, 08:58:52

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
IZAORA
#190 ne: 08-11-2008, 00:20:39
na merzite

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
IZAORA
#191 ne: 08-11-2008, 00:25:23
kjo thote se nuk e kishte me ty. se ti na kenaqe

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
Madalena
#192 ne: 20-11-2008, 17:33:45
jam nje anetare e re e forumit dhe dua qe te me hiqet email tek profili im. ju lutem shum ma beni kete nder

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#193 ne: 20-11-2008, 21:55:31
jam një anetare e re e forumit dhe dua qe te me hiqet email tek profili im. ju lutem shum ma bëni këtë nder

Te fshehur e ke. Ti e shikon ne profilin tend, sepse eshte profili yt, por askush tjeter (pervec administratoreve) nuk ta sheh dot.

Po te mos ishte i fshehur do te dilte me shkronja normale, por meqe del me shkronja te pjerreta do te thote se e ke te fshehur.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#194 ne: 04-01-2009, 14:20:43
..s'me dalin fotot tek profili..
any idea plss?? :)

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#195 ne: 04-01-2009, 14:41:12
..s'me dalin fotot tek profili..
any idea plss?? :)

Provoje t'i vesh tani.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#196 ne: 04-01-2009, 14:46:15
Provoje t'i vesh tani.


..done...thnx :) :)

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#197 ne: 04-01-2009, 15:01:48
..done...thnx :) :)

Nuk shoh foto te profili yt...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#198 ne: 04-01-2009, 16:30:48
 .. vura nje dhe e hoqa...sa per prove..kur provova ato qe desha te vija properly..me doli shkrimi i meposhtem..

Nje gabim është krijuar!
Hacking attempt... 

Mbrapa

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#199 ne: 04-01-2009, 16:35:45
.. vura nje dhe e hoqa...sa per prove..kur provova ato qe desha te vija properly..me doli shkrimi i meposhtem..

Nje gabim është krijuar!
Hacking attempt... 

Mbrapa


Kliko edhe njehere te "Profili Im" dhe vazhdo. Mos hap tema apo ndonje faqe tjeter te forumit derisa ta mbarosh vendosjen e fotove.
 

Ndihme me Zerion

Nisur nga Monique

Postimi i fundit 11-04-2019, 09:06:14
nga Mishel...............