×

Ndihme me Zerin

Ndihme me Zerin

· 277 · 28057

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#200 ne: 04-01-2009, 16:43:54
thnx...ok tashi.. :)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#201 ne: 25-01-2009, 21:51:12
..Edhe une kam kete prob "Pictures nuk me dalin"??.. :)

Help?

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#202 ne: 26-01-2009, 10:06:11
..Edhe une kam kete prob "Pictures nuk me dalin"??.. :)

Help?

Provoje tani. :)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#203 ne: 26-01-2009, 13:50:41
Yes...Thnxx. :)
Emira
#204 ne: 02-03-2009, 14:16:51
Pershendetje grupi  :D

Kam nje pyetje:

Si t´i fshij te gjitha komentet qe jane tek Profili im?

Jane gjithsej 12 faqe...

Faleminderit per pergjigjen ne avance. :engjell:

Emira

 • Postime: 877
notorious
#205 ne: 08-03-2009, 21:28:15
ç bo ca pytje dhe ti Emira...

booohhh nejse,

kam nje problem jo te vogel por shum gjigand...

problemi esht ky... çdo shkrim qe boj ne forum pergjigjet me vijne ne celular sepse aty e kam dhe e-mailin...

e bukra esht qe notifika qe kam nje e-mail te ri me vjen para me MMS... kto notifika me kushtojn jo pak por 40 cent. Euro 1 notifika

fola me operatoret e telefonit e me than qe duhet ta heqesh nga ku te vijne notifikat...

u futa ne kompiuter mbasdite per kte problem... dhe mu duk sikur e sqarova por se kam iden se çkam ngateruar aty e me vijne te gjith notifikat e te gjith shkrimeve qe bohen ktu...

pra me pak fjale antaret shukruajne ktu e mu me ikin leket per lesh...

po mendoja te ndroj adresen e-mail... nese ka ndonje admin ktu te ma sqaroj kte dilem se spo e sistemoj dot... un i azerova te gjitha notifikat nga profili por vazhdojn e me vijne


p.s. kto jan probleme Emira... sa per t'mos me dale nga tema jo per gjo   

 • Postime: 877
notorious
#206 ne: 08-03-2009, 22:27:20

problemin e sistemova... thjeshte ndrova e-mail, qe se kam ne tel.

e faleminderit per ndihmen :d

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#207 ne: 09-03-2009, 06:50:27
e faleminderit per ndihmen :d

S'ka perse, fundja vetem 59 minuta prite... por po te prisje 1 ore fiks, do te ta jepnim ndihmen! :d :)
Emira
#208 ne: 16-03-2009, 13:58:28
Pershendetje grupi  :D

Kam nje pyetje:

Si t´i fshij te gjitha komentet qe jane tek Profili im?

Jane gjithsej 12 faqe...

Faleminderit per pergjigjen ne avance.

Emira

Kaq e thjeshte eshte zgjidhja?  :S

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull
h75
#209 ne: 16-03-2009, 17:34:03
Si te i fshije komentet tek profili im (pyetje nga emira)

Identifikohu ne forum. Pastaj kliko tek profili im.
Ne te djatht te secilit koment ekziston komanda e shkruar "delete comment", te cilen mund ta klikosh per te fshire nje koment. Vazhdo keshtu per secilin koment qe deshiron te fshish.
Nuk e di a ekzistone mundesia per te fshire te gjitha komentet pernjehere. Gjithsesi hargjoji disa minuta dhe provoje kete qe ta thashe ose prit per ndonje zgjidhje me te avancuar qe mund te postohet nga dikush tjeter.
te pershendes,
Emira
#210 ne: 17-03-2009, 16:29:58
Si te i fshije komentet tek profili im (pyetje nga emira)

Identifikohu ne forum. Pastaj kliko tek profili im.
Ne te djatht te secilit koment ekziston komanda e shkruar "delete comment", te cilen mund ta klikosh per te fshire nje koment. Vazhdo keshtu per secilin koment qe deshiron te fshish.
Nuk e di a ekzistone mundesia per te fshire te gjitha komentet pernjehere. Gjithsesi hargjoji disa minuta dhe provoje kete qe ta thashe ose prit per ndonje zgjidhje me te avancuar qe mund te postohet nga dikush tjeter.
te pershendes,

Faleminderit per pergjigjen. Problemi im eshte se jane komplet 12 faqe...i bie pak si shume pune per t´i fshire te gjitha...une mendoja se do kish ndonje mundesi edhe me te avancuar, qe nuk te ha aq shume kohe... :S

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#211 ne: 17-03-2009, 17:38:35
Emira, une nuk shoh ndonje mundesi per anetaret qe te fshijne te gjitha komentet njekohesisht. Kete gje mund ta bej une, ndaj nese deshiron, me thuaj.
Emira
#212 ne: 31-03-2009, 16:05:31
Syrgjo, flm per pergjigjen, nuk jam futur ne forum prej kohesh, prandaj nuk e kisha lexuar ende pergjigjen tende. Natyrisht qe mund t´i fshishe te gjitha komentet e mia kur te keshe nje minute te lire.


Te falenderoj ne avance.

Te fala!

Emira

 • Postime: 877
notorious
#213 ne: 07-04-2009, 21:47:16
he mi Emira... u sqarove ti, apo je akoma ne ajer...?                                        kisha nje pytje prej injoranti un per ju piratet e informatikes :d M A X & Syrgjyn... egziston mundesia te kopjosh noi program per ne cel. qe te komunikojm me kendshem me forumin...?
ZY
#214 ne: 08-04-2009, 10:33:11
http://www.zeriyt.com/komuniteti.html;wap2 ky eshte linku per versionin per celulare te ZY.
Per cdo forum duhet te vesh ;wap2 ne fund te adreses dhe e ke per celular pastaj.
Psh http://www.zeriyt.com/politike.html;wap2
http://www.zeriyt.com/muzike.html;wap2

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#215 ne: 14-04-2009, 16:40:08
Si mund te hap nje teme te re??

 • Postime: 4224
Charlie
#216 ne: 15-04-2009, 17:17:27
Kliko tek kjo ikon ku ta shohesh

 • Postime: 877
notorious
#217 ne: 15-04-2009, 22:36:44
sa qef kam te gricem ne kte teme un... pra ti pergjigjem budalliqeve, me budalliqe

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#218 ne: 15-04-2009, 23:58:45
sa qef kam te gricem ne kte teme un... pra ti pergjigjem budalliqeve, me budalliqe

Na vjen mire qe ke krijuar nje pasion te ri. Po ajo guida e mesiperme te hyri ne pune?!

Citim
http://www.zeriyt.com/komuniteti.html;wap2 ky eshte linku per versionin per celulare te ZY.
Per cdo forum duhet te vesh ;wap2 ne fund te adreses dhe e ke per celular pastaj.
Psh http://www.zeriyt.com/politike.html;wap2
http://www.zeriyt.com/muzike.html;wap2

 • Postime: 877
notorious
#219 ne: 16-04-2009, 13:16:40

jo MAX... me mire me kte klasiken

gjithsesi tel. me program win. mobile jan shum me te mire se ato me prog. symbian

sikur te ishte akoma me i paster forumi... pra vetem tema pa shume ngarkesa publicitashe do ishte me mrekulli

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#220 ne: 17-04-2009, 00:16:12
Une nuk e gjej se ka shume ngarkesa me reklama, te cilat ne fund te fundit jane te nevojshme se ndryshe nuk ka si financohen kerkesat qe ka nje webfaqe per t'u mbajtur. Ty te pelqen pamja e plote, por nese perdor ate qe eshte vetem per pajisje mobile e ke pamjen teper te paster dhe sheh vetem postimet e temat pa xhingla-mingla te tjera.

 • Postime: 877
notorious
#221 ne: 17-04-2009, 11:18:32

s'me pelqen ai variati... thjesht qe vonon pak me kte pamjen klasike po s'esht se ra rrufeja

nejse,

kot per kuriozitet... sa te kushton ne vit ky forum...?

p.s te jem un, do e boja regjistrimin ne forum me kesh, pra 5 euro ne vit... me privilegjin pa u bere ban :d

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#222 ne: 20-04-2009, 19:11:18
Si mund te hap nje teme te re?????????

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#223 ne: 20-04-2009, 22:09:53
Si mund te hap nje teme te re?????????

Kur futesh te nje rubrike, te dalin 4 opsione ne lidhje me forumin, ti duhet te klikosh te opsioni i trete, Mesazh te Ri, kliko aty dhe te del Titulli qe duhet te hapesh temen, dhe nje dritare e madhe qe do shkruash ne lidhje me temen, eshte shume e leht dhe e thjesht.

 • Postime: 4300
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#224 ne: 21-04-2009, 15:01:43
Nje pyetje:

a ka ndonje mundesi qe kur ben kyqjen ne forum te mos duket statusi online, dmth. te mbetesh offline??
 

Ndihme me Zerion

Nisur nga Monique

Postimi i fundit 11-04-2019, 09:06:14
nga Mishel...............