×

Ndihme me Zerin

· 277 · 27491

Ndihme me Zerin

· 277 · 27491

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#275 ne: 07-06-2019, 22:53:45
Hyn në mesazhet. Kur të del faqja e mesazheve aty ku shkruan DATA në të majtë është opcioni CHANGE VIEW.  Pastaj e sheh mesazhin e marë dhe të dërguar.  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#276 ne: 07-06-2019, 23:25:11
Sidoqofte nuk eshte fare intuitive keshtu si eshte tani. Do shoh ta permiresoj sapo te mundem.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super