×

Ndihme me Zerin

· 277 · 27499

Ndihme me Zerin

· 277 · 27499

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#50 ne: 16-05-2007, 09:35:21
Aty ishte, te BarKafeja. Por, e di qe e ke mirë ti... e vendosa te Prezantime, Urime, Përshëndetje.

P.S. Të bëra moderatore aty. :)
Faleminderit per ndihmen  :) dhe per rritjen e autoritetit ne forum   :P LOL (shaka kjo e fundit)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#51 ne: 31-05-2007, 02:25:17
Syrgjyn perseri me duhet ndihma jote  :D Si mund ta rregulloj oren te profili?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#52 ne: 01-06-2007, 11:15:56
une kisha nje ankese ne drejtim te administratoreve , persa i perket temes sms free , pse duhen lejuar njerezit te shikojne pa qene te antaresuar shkrimet tona , shikoni pak ne forume te tjera qe nuk te lejojne te shikosh postimet po qe se nuk je antaresuar njehere. sepse po na marrin postimet dhe po i ngjisin ne forume te tjera sic ka ndodhur dhe dje , nese une lodhem duke i gjetur ato website qe ofrojne free sms , e bej sepse me pelqen forumi ketu dhe per anetaret e ketij forumi , por jo qe te vije dikush nga rruga dhe ti marre llokum, nese me kuptoni cdua te them mire , po pres nje pergjigje nga ana juaj.
me respekt olsi.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#53 ne: 01-06-2007, 11:19:29
Ke te drejte Marols..kush eshte moderatori i kesaj teme ta bej kete gje !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#54 ne: 01-06-2007, 12:48:36
capkene faleminderit qe me mbeshtet , por te them te drejten me ka ardhur shume keq kur dikush dje ne nje forum shqiptar kish shkruar po ato faqe pak pas meje , dhe ne menyre origjinal si une , pike dhe presje nuk mungonte , dmth qe ishte bere copy paste.
faleminderit dhe njehere capkene. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#55 ne: 01-06-2007, 12:51:31
shikoni ju lutem ka 88 guests ne forum , cfare behet vijne marrin dhe ikin, mendoj se moderatoret dhe adminet duhet te marrin masa, dhe deri sa dicka te ndryshoje une nuk do te postoj.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#56 ne: 01-06-2007, 13:50:48
Te drejte ke ti po duhet te bejn dicka adminat qe ate rubrike qe eshte per celularet ta shohin vetem antaret e regjistruar dhe jo vizitoret,ajo eshte gje qe behet dhe nuk e kam te sigurte do marresh apo jo pergjigje nga adminat sot,se jane pak te zene me pune,Moderatoret nuk mund te bejn dot asgje.Jo vetem ate teme po dhe te muzika kane marre shkrime te antareve te forumit dhe i kan vendos ne forume te tjera.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#57 ne: 01-06-2007, 17:58:29
shikoni ju lutem ka 88 guests në forum , çfarë bëhet vijnë marrin dhe ikin, mendoj se moderatoret dhe adminet duhet te marrin masa, dhe deri sa diçka te ndryshoje unë nuk do të postoj.

marolsi, ke te drejte. Rubriken "SMS Falas - Free SMS" e bera te padukshme per vizitoret. ;)


Jo vetëm atë teme po dhe te muzika kanë marrë shkrime te antareve te forumit dhe i kan vendos ne forume te tjera.

Per cilat rubrika te Forumit Muzikor e ke fjalen?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#58 ne: 01-06-2007, 19:12:04
forumi se di ce ka gjet po eshte ngadalesu prap, bile shume here me del, the page ca not be displayed, ose an error has ocurred you can not post new topics, kur jam tu be postime normale.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#59 ne: 01-06-2007, 19:56:19
po pra sot po me ndodh dhe mua D"alber po mendova mos kisha une probleme me internetit...nejse cunat punojne sa kane mundesi bereqaves dhe kaq mos te ankohemi fare..se do na lene pa te fare LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#60 ne: 01-06-2007, 20:45:21
jo moj te keqen se bej per ankese un kete e bej per te informu qeveriatret e forumit :P
po me then te drejten shume u ngadalesu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#61 ne: 29-07-2007, 17:25:15
do t'më pëlqente jasht'zakonisht... të dija se si dilet nga ky forum...

se spo e gjej...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#62 ne: 29-07-2007, 19:25:29
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#63 ne: 29-07-2007, 21:27:38
MAX... çne aty ku t'gjith antarëve u del Logged, mua m'del IP...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#64 ne: 29-07-2007, 21:51:59
Se eshte IP-ja jote. Tenden e shef, por jo ate te tjereve.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#65 ne: 29-07-2007, 22:05:02
e kush t'jetër e shikon IP-në time kshu...?

s'më interesojnë ip-të e të tjerëve... por dhe të tjerët smë pëlqen t'shikojn ktë timen (ip-ja kuptohet)

egziston opcioni që t'mos dali...?

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#66 ne: 30-07-2007, 01:08:45
e kush t'jetër e shikon IP-në time kshu...?

s'më interesojnë ip-të e të tjerëve... por dhe të tjerët smë pëlqen t'shikojn ktë timen (ip-ja kuptohet)

egziston opcioni që t'mos dali...?Ashtu sic nuk shikon dot ti IP-te e te tjereve, ashtu dhe te tjeret nuk shohin IP tende. S'ke pse shqetesohesh!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#67 ne: 30-07-2007, 09:22:56
Nuk ta shef njeri mos ki hall,se sjemi ne kuestur ketu ! • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 94
 • Gjinia: Femer
Elated
#68 ne: 30-07-2007, 16:50:22
....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#69 ne: 15-08-2007, 20:31:35
M A X...


un klikoj në atë  link-un që ke dërguar ti por më del ERROR

si t'veproj...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#70 ne: 15-08-2007, 21:00:20
Kliko direkt tek menuja siper aty ku lexon Logout dhe jo tek linku qe kam vendosur une.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#71 ne: 15-08-2007, 21:19:45
MAX... ësht turp me e thon po un se shikoj në as një cep ktë

se kam ktë opsion.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#72 ne: 16-08-2007, 00:08:29
Shiko foton qe ke me poshte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#73 ne: 16-08-2007, 17:16:16
se kam atë opsion MAX... smë del as ashtu kuq e zi Forumi, port totalisht i bardh + që nick-name i antares Emira më del i shtrembur, po për ktë s'ësht problem ashtu t'ri

ti MAX... mund të futesh tek paneli im t'më modifikosh apo ti hedhësh një sy se mos ndofta do kem bo noi budallik aty e se kuptoj se çfar...

të jep përshtypjen si një PC por ësht thjesht një pocket windows celular ky që përdor 12 polsh

mos ndofta shum opsione dhe smë dalin...?

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#74 ne: 16-08-2007, 17:27:11
O Notarius e ke bere ndoshta qe te logosh sa here te hapesh faqen,me dergo pasurdin ne MP dhe te nxjerr une jashte te logohesh.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super