×
Hyrja
Profili

Ndihme me Zerin

Ndihme me Zerin

· 277 · 29387

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#275 ne: 07-06-2019, 22:53:45
Hyn në mesazhet. Kur të del faqja e mesazheve aty ku shkruan DATA në të majtë është opcioni CHANGE VIEW.  Pastaj e sheh mesazhin e marë dhe të dërguar.  :)

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#276 ne: 07-06-2019, 23:25:11
Sidoqofte nuk eshte fare intuitive keshtu si eshte tani. Do shoh ta permiresoj sapo te mundem.

Temat e fundit