×

Ndihme me Zerin

Ndihme me Zerin

· 277 · 28884

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#25 ne: 13-12-2006, 19:51:25
Me erdhi rradha edhe mua te kerkoj ndihme.

Problemi im qendron aty se kur provoj te kthej statusin tim ne on-line, nuk me pranohet koda/password-i me te cilen hyj ne forum.Nuk mund as te ndryshoj koden/password-in!!!

Ju falemnderit.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#26 ne: 14-12-2006, 09:06:32
Me erdhi rradha edhe mua te kerkoj ndihmë.

Problemi im qëndron aty se kur provoj te kthej statusin tim ne on-line, nuk me pranohet koda/password-i me te cilën hyj në forum.Nuk mund as te ndryshoj koden/password-in!!!

Ju falemnderit.

Nese e ke fjalen per "Show others your online status?", s'eshte nevoja per fjalekalim/password per ta ndryshuar kete zgjedhje. Sidoqofte, ta ktheva une statusin ne online.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#27 ne: 14-12-2006, 21:17:12
Ju falemnderit syrgjyn, por mua me kerkohet fjalekalimi aktual per raste sigurie, kur provoj te bej ndryshime te statusit online/offline, apo p.sh. nese dua/apo jo  te fsheh e-mail adresen. Pastaj kur jap fjalekalimin, nuk e pranon!!!

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#28 ne: 15-12-2006, 10:08:49
Provo te dalësh (log out), te fshish "Temporary Internet Files" dhe "cookies" nga shfletuesi dhe te identifikohesh prapë. Nëse nuk ta pranon fjalekalimin për identifikim, perdor mundësinë e dergimit te fjalekalimit te harruar me e-mail. Nëse ke akoma veshtiresi, me nis e-mail nga adresa me te cilën je regjistruar në forum.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#29 ne: 08-01-2007, 19:46:46
Te falemenderoj edhe nje here Syrgjyn. Gjithcka eshte ne rregull tani me fjalekalimin e ri.
Pershendetje.

 • Postime: 12234
Lefter
#30 ne: 12-01-2007, 19:53:42
E kisha nje pyetje tash une,qe ka disa dite nuk me figuron fare ketu buttoni i log off se  dalja,se kam per gje po kam ketu ca kalamaj neper shtepi,e po kam frike se do hallakasin forumin me userin tim.... ;) :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#31 ne: 12-01-2007, 20:15:59

Pershendetje

ju kisha lutur te me tregoni se si mundem te hap tek
 "Albumi Fotografik i Komunitetit" galerin time" !! 

Kam provua disa here por nuk pata sukses  :-[

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#32 ne: 12-01-2007, 23:50:20
E kisha një pyetje tash unë,qe ka disa ditë nuk me figuron fare këtu buttoni i log off se  dalja,se kam për gjë po kam këtu ca kalamaj nëpër shtepi,e po kam frikë se do hallakasin forumin me userin tim.... ;) :D

Djathtas ke butonin "Logout" direkt nen avatarin dhe nofken tende. Kliko aty dhe je jashte!

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#33 ne: 12-01-2007, 23:53:05
Përshëndetje

ju kisha lutur te me tregoni se si mundem te hap tek
 "Albumi Fotografik i Komunitetit" galerin time" !! 

Kam provua disa herë por nuk pata sukses  :-[

Kliko tek "Krijo/rendit albumet e mi" e pastaj ne butonin "E re". Ne dritaren e hapur shkruaj emrin e albumit ashtu sic e deshiron dhe kliko me pas tek "Zbato Ndryshimet". Ne kete menyre do duhet te krijosh albumet personale.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#34 ne: 03-03-2007, 02:19:15
Kam nje problem ......po jo me forumin tamam tamam :S
Si cik brryl qe jam per kompjutera do te doja qe dikush te me mesonte si mund ti ve ne forum disa kenge apo info qe i kam ne cd ne forum  (pra dua ti ve ne forum po si mund ta bej kete)

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#35 ne: 03-03-2007, 02:48:25
Kjo eshte pak e veshtire per t'u bere direkt ne forum. M'i dergo mua tek oltjoni@gmail.com dhe une pastaj do t'i ve ne server per ty. Pastaj do t'i dergoj adresat qe ti t'i postosh ku te duash.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#36 ne: 04-03-2007, 07:30:10
Jane ca si shume per te bere ti gjithe ate pune...keshtuqe varja se kur te me vije nje nga miqt e mi per ndonje vizite i them atij te ma mesoje .......
Mendova se ishte dicka e thjesht po varja....Ti rrofsh njehere

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#37 ne: 04-03-2007, 13:45:09
Janë ca si shumë për te bërë ti gjithë atë pune...kështuqë varja se kur te me vijë një nga miqt e mi për ndonjë vizite i them atij te ma mesoje .......
Mendova se ishte diçka e thjesht po varja....Ti rrofsh njëherë

Kjo nuk eshte dicka qe duhet mesuar, por duhen kushte. Ty te duhet server per t'i hostuar ato.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#38 ne: 05-04-2007, 13:14:47
Kliko këtu: Kalendari
Flm Syrgjyn :)
Max lere se ska gje,une kot po e kerkoja.

Ka qene dhe nje rubrike Diaspora Shqiptare,tani po e kerkoja e se gjeta. Ku ka perfunduar?  hmmmmm:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#39 ne: 05-04-2007, 21:18:57
Ka qenë dhe një rubrike Diaspora Shqiptare,tani po e kerkoja e se gjeta. Ku ka përfunduar?  hmmmmm:

E kemi titulluar "Shqiptarët ne rajonet e tjera - Albanian Regions" dhe e kemi ndare ne disa rubrika dhe nenrubrika:

http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,politik/Itemid,43#39

Siç mund ta shikosh nga linku, është te Forumi Politik.
Capkenja
#40 ne: 13-04-2007, 07:00:31
Kush ma gjen nje teme ku postonim poezite tona,dmth te krijuara nga forumistat se kam kohe qe se gjej dot !

FLM

 • Postime: 4261
Charlie
#41 ne: 17-04-2007, 02:50:08
Kush ma gjen një teme ku postonim poezite tona,d.m.th. te krijuara nga forumistat se kam kohe qe se gjej dot !

FLM


Shiko ketu :D

http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,letrar/Itemid,46/board,130.0
Capkenja
#42 ne: 18-04-2007, 01:40:04
NUk e gjej dot sepse me del faqa e pare e letrareve... ma thuaj tamam tamam ne ke faqe gjendet me nr !

 • Postime: 4261
Charlie
#43 ne: 18-04-2007, 15:54:48
Po kliko ne  link pastaj  shiko aty ku te hapet faqja se mos eshte  ai qe kerkon ti ...:D
Capkenja
#44 ne: 19-04-2007, 02:19:19
Nuk eshte o Charl se une e kam kontrolluar te gjithe kete rubrike...

Berni hec me gjej pak ate temen sepse kisha shume poezi te miat aty dhe si kam bere as kopje jo per gje :(

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#45 ne: 19-04-2007, 07:26:59
Neser do kontrrolloj se sot skam kohe  :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#46 ne: 13-05-2007, 15:36:16
Para 5 minutash po fshija disa postime te antareve te tema "Te verteten dhe vetem te verteten" dhe papritur u zhduk tema  :D ndoshta e kam fshire dhe une pa dashje,ju kerkoj te falur,megjithese jam 90% e sigurt qe une klikova te opsionet siper nje postimi,me qellim qe te fshija vetem postimin,por nuk e di cfare ndodhi. Ju lutem moderatoreve te tjere ose administratoreve ta gjejne temen dhe ta kthejne perseri ne Bar Kafe,se une nuk po gjej dot koshin LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#47 ne: 14-05-2007, 00:32:49
Nuk e di nese e ka kthyer njeri temen te BarKafeja, por gjithsesi ja linku i saj:
http://www.zeriyt.com/te_verteten_dhe_vetem_te_verteten-t35673.0.html

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#48 ne: 14-05-2007, 19:23:08
Syrgjyn te lutem,temen e siperpermendur vendose tek rubrika Te ndryshme,ose tek Biseda Shoqerore,ku mendon ti se do ishte me e pershtatshme,sepse une sdi si ta kthej temen perseri.  :D
Fenkju  :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#49 ne: 15-05-2007, 11:54:57
Syrgjyn te lutem,temën e siperpermendur vendose tek rubrika Të ndryshme,ose tek Biseda Shoqerore,ku mendon ti se do ishte me e përshtatshme,sepse unë s'e di si ta kthej temën përsëri.  :D
Fenkju  :)

Aty ishte, te BarKafeja. Por, e di qe e ke mirë ti... e vendosa te Prezantime, Urime, Përshëndetje.

P.S. Të bëra moderatore aty. :)