Ndihme me Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme me Zerion

Ndihme me Zerion

· 14 · 1036

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

ne: 01-04-2019, 16:23:15
haloooo MAX

Ca eshte kjo 1 te profili im qe se hap dot e nuk me iken :P

 
« Editimi i fundit: 02-04-2019, 19:26:12 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-04-2019, 16:43:49
Mesazh privat i pahapur duhet te jete

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 01-04-2019, 16:49:58
Ncuq....ska asnji te palexuar

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 01-04-2019, 16:50:17
dhe vazhdon qendron stoike aty LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 01-04-2019, 16:54:41
E gjeta Vangjel

Nje mention  nga ti LOL

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 01-04-2019, 16:58:26
Ok, Emmanuelle. Se sapo te shkruaja dhe une qe ose nje mention ose nje buddy request

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 01-04-2019, 17:05:58
Hahhahahaa e mire mos e mbyll tëmën se pale per ca do kemi nevoje LOL

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-04-2019, 12:50:08
Me një mos u qaj. Unë kam 54 dhe nuk po ikin.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 08-04-2019, 19:10:31
 


Aman o Max ca o kjo se sme le me pa gjo....

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-04-2019, 19:18:07
Te cila url te del ty kjo? SIdoqofte kjo ka qene mbreme keshtu dhe jo me sot. Mbase duhet te fshish cache ne browser qe te fshihen gjerat e vjetra qe jane regjistruar qe nga dje, sepse aktualisht dicka e tille mua nuk me del. Kini parasysh qe jane duke u bere punime ketu e ka here pas here avari.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 10-04-2019, 16:14:20
Pse nuk i shon me PM tek vendi ku eshte nickname?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 10-04-2019, 16:35:27
Eshte duke u punuar dhe per aty e do te rregullohet. Nese e perdor telefonin ka nje menu poshte tani qe te con te mesazhet private.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 10-04-2019, 16:46:01
Faleminderit.
Jo se me duhet per momentin se nuk kam shuem pm por pyeta se nuk po e shikoja. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 11-04-2019, 09:06:14
Faleminderit.
Jo se me duhet per momentin se nuk kam shuem pm por pyeta se nuk po e shikoja. :D

Shume shume nai budallik nga une ke..asgje per te humbur :P

Temat e fundit