×
Hyrja
Profili

Ndihme me Zerion

Ndihme me Zerion

· 14 · 688

 • Postime: 253
Monique
ne: 01-04-2019, 16:23:15
haloooo MAX

Ca eshte kjo 1 te profili im qe se hap dot e nuk me iken :P

 
« Editimi i fundit: 02-04-2019, 19:26:12 nga M A X »

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 01-04-2019, 16:43:49
Mesazh privat i pahapur duhet te jete

 • Postime: 253
Monique
#2 ne: 01-04-2019, 16:49:58
Ncuq....ska asnji te palexuar

 • Postime: 253
Monique
#3 ne: 01-04-2019, 16:50:17
dhe vazhdon qendron stoike aty LOL

 • Postime: 253
Monique
#4 ne: 01-04-2019, 16:54:41
E gjeta Vangjel

Nje mention  nga ti LOL

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 01-04-2019, 16:58:26
Ok, Emmanuelle. Se sapo te shkruaja dhe une qe ose nje mention ose nje buddy request

 • Postime: 253
Monique
#6 ne: 01-04-2019, 17:05:58
Hahhahahaa e mire mos e mbyll tëmën se pale per ca do kemi nevoje LOL

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#7 ne: 03-04-2019, 12:50:08
Me një mos u qaj. Unë kam 54 dhe nuk po ikin.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#8 ne: 08-04-2019, 19:10:31
 


Aman o Max ca o kjo se sme le me pa gjo....

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 08-04-2019, 19:18:07
Te cila url te del ty kjo? SIdoqofte kjo ka qene mbreme keshtu dhe jo me sot. Mbase duhet te fshish cache ne browser qe te fshihen gjerat e vjetra qe jane regjistruar qe nga dje, sepse aktualisht dicka e tille mua nuk me del. Kini parasysh qe jane duke u bere punime ketu e ka here pas here avari.

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#10 ne: 10-04-2019, 16:14:20
Pse nuk i shon me PM tek vendi ku eshte nickname?

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#11 ne: 10-04-2019, 16:35:27
Eshte duke u punuar dhe per aty e do te rregullohet. Nese e perdor telefonin ka nje menu poshte tani qe te con te mesazhet private.

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#12 ne: 10-04-2019, 16:46:01
Faleminderit.
Jo se me duhet per momentin se nuk kam shuem pm por pyeta se nuk po e shikoja. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#13 ne: 11-04-2019, 09:06:14
Faleminderit.
Jo se me duhet per momentin se nuk kam shuem pm por pyeta se nuk po e shikoja. :D

Shume shume nai budallik nga une ke..asgje per te humbur :P

Temat e fundit