Ndryshime te rendesishme ne profile - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndryshime te rendesishme ne profile

· 43 · 3875

Ndryshime te rendesishme ne profile

· 43 · 3875

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 06-06-2010, 21:15:50
  Zeri Yt beri nje tjeter hap sot drejte konsolidimit te anes sociale te tij. Fale ndihmes programuese te Babjusit profilet jane bere me te pershtatme per interaksion social mes anetareve.

  Profilet marrin rreth 5% te trafikut, duke qene pjesa qe merr me shume trafik ketu te Zeri Yt!. Pra ka nje interes te anetareve per jete sociale ne faqe ndaj dhe ne ua kemi borxh t'ua bejme sa me te thjeshte eksperiencen e tyre virtuale ketu te Zeri Yt!.

  Ne vazhde te ketyre ndryshimeve qe prej dites se sotme cdokush qe identifikohet dergohet direkt te profili i tij, duke u bere keshtu qendra e faqes, nga ku secili mund te drejtohet aty ku i intereson me shume.

  • Postime: 2648
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 10-06-2010, 12:04:06
  Me ka pelqy,, ka marre tamam pamjen e nje faqeje sociale ,, :)

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #2 ne: 15-06-2010, 00:16:37
  Keq qenka puna nese ka ra forumi per nihma sociale :D :D

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 15-06-2010, 01:27:11
  Mue me pelqejne shume.. :) :D

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 14-11-2010, 14:08:21
  MAX Syrgjo a mund te behen te pakten 140x140 pxl keto permasat e avatareve se kshu kot fare duken

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 14-11-2010, 19:20:47
  Do t'i zmagjojme pak se shpejti, por jo 140 pixel se do te ishte tmerrsisht shume. Do vuante ngarkimi i temave pastaj me gjithe ato avatare te medhenj brenda.

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 14-11-2010, 20:36:45
  OK dakort aq sa te jete e mundur e mos ndikoje te shpejtesia sigurisht.

  Thanks :)

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 18-11-2010, 11:47:19
  Sapo fsheha në profile kohën e anëtarit në forum (jo datën e regjistrimit) për arsye privacie. Vetëm anëtari që ka profilin dhe administratorët mund ta shohin.

  U nisa ta bëja për vete, si paaaak paranojak që jam, por mendova se edhe anëtarë të tjerë mund ta mirëpritnin fshehjen e këtij informacioni.

  Midis të tjerash, deri tani ky informacion mund të përdorej për të kuptuar nëse një anëtar është aktualisht online, edhe sikur anëtari të jetë i fshehur dhe të mos ketë postuar gjatë kohës që është online.

  Keni vërejtje?

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 18-11-2010, 11:47:56
  Sapo fsheha në profile kohën e anëtarit në forum (jo datën e regjistrimit) për arsye privacie. Vetëm anëtari që ka profilin dhe administratorët mund ta shohin.

  U nisa ta bëja për vete, si paaaak paranojak që jam, por mendova se edhe anëtarë të tjerë mund ta mirëpritnin fshehjen e këtij informacioni.

  Keni vërejtje?

  Kam :D


  Je qe je a na i zmadho pak dhe keto avataret se do te jap 1 kafe mbasdite :P

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #9 ne: 18-11-2010, 16:29:53
  Sapo fsheha në profile kohën e anëtarit në forum (jo datën e regjistrimit) për arsye privacie. Vetëm anëtari që ka profilin dhe administratorët mund ta shohin.

  U nisa ta bëja për vete, si paaaak paranojak që jam, por mendova se edhe anëtarë të tjerë mund ta mirëpritnin fshehjen e këtij informacioni.

  Midis të tjerash, deri tani ky informacion mund të përdorej për të kuptuar nëse një anëtar është aktualisht online, edhe sikur anëtari të jetë i fshehur dhe të mos ketë postuar gjatë kohës që është online.

  Keni vërejtje?

  Te thashe kam ... jam per qeverisje me pjesmarrje :d

  Hapim nje teme e votojme kush jane pro e kunder ketij "rregulli" te ri
 • i identifikuar

  #10 ne: 18-11-2010, 18:05:55
  Mua me pelqejne ndryshimet. :)  Per avataret e keni vete parasysh, mos ta bejme si me Andon Ledhin... :P

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #11 ne: 18-11-2010, 20:32:43
  Edhe mua m'pelqen ideja per kohen e anetarit ne forum. :)

  Keto avataret u bene legjende :D ama mbase nje dite te bukur "nentori" :P Syrgjyn dhe Max i ndryshojne..e edhe atyre u bien veshet ne qetesi. :D :D

  • Postime: 1436
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 18-11-2010, 20:40:37
  Mbase duhet bere nje prove me avataret vetem se po ti zmadhosh krijon probleme ne karikimin e faqes dhe tek kush ka nje net te dobetbehet akoma me e veshtire per tu karikuar webi

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 18-11-2010, 21:11:02
  une kam pare e forume te tjera qe jane e me cope cope nga parametrat teknike por avataret i kane OK. Me keto permasa me mire mos i kesh sesa te kesh.

  Syrgjo do e besh mire punen apo si e ke hallin :P
 • i identifikuar

  #14 ne: 18-11-2010, 21:13:02
  une kam pare e forume te tjera qe jane e me cope cope nga parametrat teknike por avataret i kane OK. Me keto permasa me mire mos i kesh sesa te kesh.

  Kam pare dhe une ca monstruoze, ku nenshkrimi ka permasa prej desktop wallpaper... LOL Ne te gjoret vetem avataret po kerkojme, nuk duam nenshkrime me lajle e lule... :P

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #15 ne: 18-11-2010, 21:14:39
  Kam pare dhe une ca monstruoze, ku nenshkrimi ka permasa prej desktop wallpaper... LOL Ne te gjoret vetem avataret po kerkojme, nuk duam nenshkrime me lajle e lule... :P

  He mi shoqe fol se shume te urte jemi bere ne prandaj sna degjojne keta adminat ne. :P

  O ndroni avataret o do futemi ne protesta ja kshu :P LOL
 • i identifikuar

  #16 ne: 18-11-2010, 21:16:15
  He t'keqen se sebep dua une! :d


  Hapni kutite!... Hapni kutite! :@

  LOL

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #17 ne: 18-11-2010, 21:20:56
  He t'keqen se sebep dua une! :d


  Hapni kutite!... Hapni kutite! :@

  LOL

  leje se kam bere parrullat gati para shtepise se Syrgjos do iki direkt :d

  LOL

  • Postime: 910
  • Karma: +9/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 21-11-2010, 15:28:51
  Ajo që po më pëlqen është ndryshimi i llojit të shkronjave. 

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #19 ne: 29-11-2010, 20:30:28
  Ajo që po më pëlqen është ndryshimi i llojit të shkronjave.  

  Me bejne syte mua, apo shkrimi ka ndryshuar perseri???
 • i identifikuar

  #20 ne: 30-11-2010, 11:33:35
  Me bejne syte mua, apo shkrimi ka ndryshuar perseri???

  Mua njelloj me duket. Dmth pasi u be Georgia, s'ka ndryshu me...

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #21 ne: 30-11-2010, 11:38:44
  LOL sic duket e paska fajin mungesa ime :P

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #22 ne: 03-12-2011, 15:13:28
  MAX paske bere ndryshime ne background? Sme pelqen dhe aq shume kjo bojeqielli me mire background-i i vjeter

  • Postime: 547
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #23 ne: 09-12-2011, 15:07:23
  Si ta bej profilin qe mos ta shohi njeri ,as postimet e fundit  hmmmmm:

  • Postime: 12726
  • Karma: +31/-8
 • i identifikuar

  #24 ne: 09-12-2011, 15:17:32
  Si ta bej profilin qe mos ta shohi njeri ,as postimet e fundit  hmmmmm:

  e pse?????

  Temat e fundit