×

Ndryshime te rendesishme ne profile

· 43 · 2667

Ndryshime te rendesishme ne profile

· 43 · 2667

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #25 ne: 09-12-2011, 15:55:07
  Si ta bej profilin qe mos ta shohi njeri ,as postimet e fundit  hmmmmm:

  Snuk bohet.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3108
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #26 ne: 09-12-2011, 15:59:01
  Shej, behet ajo, nese e fshin Perdoruesin, ateher, ste shef njeri me ne list po ashtu dhe sti lexon me postimet.

  +, po kush te ka merzit kaq shume?
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #27 ne: 09-12-2011, 16:00:06
  Shej, behet ajo, nese e fshin Perdoruesin, ateher, ste shef njeri me ne list po ashtu dhe sti lexon me postimet.

  +, po kush te ka merzit kaq shume?

  Ou ma meso dhe mua, sdua te me lexojne postimet e meparshme
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3108
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #28 ne: 09-12-2011, 16:02:56
  Shko te ZeriIm, pastaj rregullo Profilin, dhe ne fund te veprimet ke, Fshi kete perdorus.

  Nese ta ka lejuar MAX, :P ateher mund ta besh dhe largohesh nga forumi pa len gjurm. :D

   :perqafim
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #29 ne: 09-12-2011, 16:04:06
  Shko te ZeriIm, pastaj rregullo Profilin, dhe ne fund te veprimet ke, Fshi kete perdorus.

  Nese ta ka lejuar MAX, :P ateher mund ta besh dhe largohesh nga forumi pa len gjurm. :D

   :perqafim


  o pika ty, spo them te fshij account sepse sdua ta fshij. Po them te zhduket opsioni i leximit te mesazheve te anetarit, kete po thote dhe ++. Prandaj i thashe qe seshte e mundur.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3108
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #30 ne: 09-12-2011, 16:05:25
  He dhe ti, nje shaka bera. :P

  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 545
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  BVDGF
  #31 ne: 12-12-2011, 14:10:09
  e pse?????

  Sepse skam deshire ti lexoj me kuc e me mac or shoqja Zana  :perqafim Ja Shej ma qan hallin mua  :D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #32 ne: 12-12-2011, 14:46:47
  Sepse skam deshire ti lexoj me kuc e me mac or shoqja Zana  :perqafim Ja Shej ma qan hallin mua  :D

  kush o kuci mi LOL
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #33 ne: 15-12-2011, 12:30:32
  Ato floket e debores MAX kur do bien
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12738
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #34 ne: 15-12-2011, 12:32:42
  Ato floket e debores MAX kur do bien

  aman ishalla jo...se ato me acarojne
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 1436
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  DiniL
  #35 ne: 15-12-2011, 13:17:26
  Ato floket e debores MAX kur do bien
  Nuk ka dimer kete vit  :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3108
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #36 ne: 16-12-2011, 22:48:31
  Cne bore, me mire shi. :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #37 ne: 16-12-2011, 23:00:02
  jo po bresher tani :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #38 ne: 01-02-2012, 13:25:13
  Pse nuk mund te ve foto tek profili pls??
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 1436
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  DiniL
  #39 ne: 01-02-2012, 13:36:54
  Pse nuk mund te ve foto tek profili pls??
  Nuk eshte nevoja ta vesh foto profili mund ta postosh edhe ne forum foton tende.. :D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #40 ne: 01-02-2012, 13:40:50
   :D S'ka teme te tille...me fotot e anetareve. :D

  Tek profili, vertet me del vec nje kryq i kuq. Provoje njeher ti Arjol pls, pc ime ka fajin.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 1436
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  DiniL
  #41 ne: 01-02-2012, 13:48:33
  :D S'ka teme te tille...me fotot e anetareve. :D

  Tek profili, vertet me del vec nje kryq i kuq. Provoje njeher ti Arjol pls, pc ime ka fajin.


  Nderrohet fotua vetem se uhet te presesh pak, te paktem mua keshtu me ndodhe, duket sikur nuk eshte karikuar dhe pas 1 dite shohe qe eshte karikuar  ^o)

  Ps: i referohesha fotos tende(veten tende) jo foto te bera nga ty  :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #42 ne: 01-02-2012, 14:04:19
  Po e provoj njeher ashtu. Thnx. :P :engjell:
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super