×
Hyrja
Profili

Ndryshime te rendesishme ne profile

· 43 · 3151

Ndryshime te rendesishme ne profile

· 43 · 3151

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  ne: 06-06-2010, 21:15:50
  Zeri Yt beri nje tjeter hap sot drejte konsolidimit te anes sociale te tij. Fale ndihmes programuese te Babjusit profilet jane bere me te pershtatme per interaksion social mes anetareve.

  Profilet marrin rreth 5% te trafikut, duke qene pjesa qe merr me shume trafik ketu te Zeri Yt!. Pra ka nje interes te anetareve per jete sociale ne faqe ndaj dhe ne ua kemi borxh t'ua bejme sa me te thjeshte eksperiencen e tyre virtuale ketu te Zeri Yt!.

  Ne vazhde te ketyre ndryshimeve qe prej dites se sotme cdokush qe identifikohet dergohet direkt te profili i tij, duke u bere keshtu qendra e faqes, nga ku secili mund te drejtohet aty ku i intereson me shume.

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Oqeani
  #1 ne: 10-06-2010, 12:04:06
  Me ka pelqy,, ka marre tamam pamjen e nje faqeje sociale ,, :)

  • Postime: 4261
 • i identifikuar
  Charlie
  #2 ne: 15-06-2010, 00:16:37
  Keq qenka puna nese ka ra forumi per nihma sociale :D :D

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #3 ne: 15-06-2010, 01:27:11
  Mue me pelqejne shume.. :) :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #4 ne: 14-11-2010, 14:08:21
  MAX Syrgjo a mund te behen te pakten 140x140 pxl keto permasat e avatareve se kshu kot fare duken

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #5 ne: 14-11-2010, 19:20:47
  Do t'i zmagjojme pak se shpejti, por jo 140 pixel se do te ishte tmerrsisht shume. Do vuante ngarkimi i temave pastaj me gjithe ato avatare te medhenj brenda.

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #6 ne: 14-11-2010, 20:36:45
  OK dakort aq sa te jete e mundur e mos ndikoje te shpejtesia sigurisht.

  Thanks :)

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #7 ne: 18-11-2010, 11:47:19
  Sapo fsheha në profile kohën e anëtarit në forum (jo datën e regjistrimit) për arsye privacie. Vetëm anëtari që ka profilin dhe administratorët mund ta shohin.

  U nisa ta bëja për vete, si paaaak paranojak që jam, por mendova se edhe anëtarë të tjerë mund ta mirëpritnin fshehjen e këtij informacioni.

  Midis të tjerash, deri tani ky informacion mund të përdorej për të kuptuar nëse një anëtar është aktualisht online, edhe sikur anëtari të jetë i fshehur dhe të mos ketë postuar gjatë kohës që është online.

  Keni vërejtje?

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #8 ne: 18-11-2010, 11:47:56
  Sapo fsheha në profile kohën e anëtarit në forum (jo datën e regjistrimit) për arsye privacie. Vetëm anëtari që ka profilin dhe administratorët mund ta shohin.

  U nisa ta bëja për vete, si paaaak paranojak që jam, por mendova se edhe anëtarë të tjerë mund ta mirëpritnin fshehjen e këtij informacioni.

  Keni vërejtje?

  Kam :D


  Je qe je a na i zmadho pak dhe keto avataret se do te jap 1 kafe mbasdite :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #9 ne: 18-11-2010, 16:29:53
  Sapo fsheha në profile kohën e anëtarit në forum (jo datën e regjistrimit) për arsye privacie. Vetëm anëtari që ka profilin dhe administratorët mund ta shohin.

  U nisa ta bëja për vete, si paaaak paranojak që jam, por mendova se edhe anëtarë të tjerë mund ta mirëpritnin fshehjen e këtij informacioni.

  Midis të tjerash, deri tani ky informacion mund të përdorej për të kuptuar nëse një anëtar është aktualisht online, edhe sikur anëtari të jetë i fshehur dhe të mos ketë postuar gjatë kohës që është online.

  Keni vërejtje?

  Te thashe kam ... jam per qeverisje me pjesmarrje :d

  Hapim nje teme e votojme kush jane pro e kunder ketij "rregulli" te ri
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #10 ne: 18-11-2010, 18:05:55
  Mua me pelqejne ndryshimet. :)  Per avataret e keni vete parasysh, mos ta bejme si me Andon Ledhin... :P

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #11 ne: 18-11-2010, 20:32:43
  Edhe mua m'pelqen ideja per kohen e anetarit ne forum. :)

  Keto avataret u bene legjende :D ama mbase nje dite te bukur "nentori" :P Syrgjyn dhe Max i ndryshojne..e edhe atyre u bien veshet ne qetesi. :D :D

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  DiniL
  #12 ne: 18-11-2010, 20:40:37
  Mbase duhet bere nje prove me avataret vetem se po ti zmadhosh krijon probleme ne karikimin e faqes dhe tek kush ka nje net te dobetbehet akoma me e veshtire per tu karikuar webi

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #13 ne: 18-11-2010, 21:11:02
  une kam pare e forume te tjera qe jane e me cope cope nga parametrat teknike por avataret i kane OK. Me keto permasa me mire mos i kesh sesa te kesh.

  Syrgjo do e besh mire punen apo si e ke hallin :P
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #14 ne: 18-11-2010, 21:13:02
  une kam pare e forume te tjera qe jane e me cope cope nga parametrat teknike por avataret i kane OK. Me keto permasa me mire mos i kesh sesa te kesh.

  Kam pare dhe une ca monstruoze, ku nenshkrimi ka permasa prej desktop wallpaper... LOL Ne te gjoret vetem avataret po kerkojme, nuk duam nenshkrime me lajle e lule... :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #15 ne: 18-11-2010, 21:14:39
  Kam pare dhe une ca monstruoze, ku nenshkrimi ka permasa prej desktop wallpaper... LOL Ne te gjoret vetem avataret po kerkojme, nuk duam nenshkrime me lajle e lule... :P

  He mi shoqe fol se shume te urte jemi bere ne prandaj sna degjojne keta adminat ne. :P

  O ndroni avataret o do futemi ne protesta ja kshu :P LOL
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #16 ne: 18-11-2010, 21:16:15
  He t'keqen se sebep dua une! :d


  Hapni kutite!... Hapni kutite! :@

  LOL

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #17 ne: 18-11-2010, 21:20:56
  He t'keqen se sebep dua une! :d


  Hapni kutite!... Hapni kutite! :@

  LOL

  leje se kam bere parrullat gati para shtepise se Syrgjos do iki direkt :d

  LOL

  • Postime: 910
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  moçali
  #18 ne: 21-11-2010, 15:28:51
  Ajo që po më pëlqen është ndryshimi i llojit të shkronjave. 

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #19 ne: 29-11-2010, 20:30:28
  Ajo që po më pëlqen është ndryshimi i llojit të shkronjave.  

  Me bejne syte mua, apo shkrimi ka ndryshuar perseri???
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #20 ne: 30-11-2010, 11:33:35
  Me bejne syte mua, apo shkrimi ka ndryshuar perseri???

  Mua njelloj me duket. Dmth pasi u be Georgia, s'ka ndryshu me...

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #21 ne: 30-11-2010, 11:38:44
  LOL sic duket e paska fajin mungesa ime :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #22 ne: 03-12-2011, 15:13:28
  MAX paske bere ndryshime ne background? Sme pelqen dhe aq shume kjo bojeqielli me mire background-i i vjeter

  • Postime: 547
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  BVDGF
  #23 ne: 09-12-2011, 15:07:23
  Si ta bej profilin qe mos ta shohi njeri ,as postimet e fundit  hmmmmm:

  • Postime: 12743
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #24 ne: 09-12-2011, 15:17:32
  Si ta bej profilin qe mos ta shohi njeri ,as postimet e fundit  hmmmmm:

  e pse?????

  Temat e fundit