×

Sondazh

A jeni dakort te krijohet 1 nen forum ku te shprehen lirshem mendimet tona pa censure?

PO
30 (75%)
JO
10 (25%)

Numri i anetareve qe votuan: 38

Votimi i mbyllur: 28-05-2009, 00:34:50

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10209

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10209

 • Postime: 4300
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Brentiani
  #150 ne: 29-04-2009, 16:13:43
  Mbaruan diskutimet mbi kete temen apo te gjithe u pajtuan se na duhet?  :D

  • Postime: 1739
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Parloté
  #151 ne: 29-04-2009, 16:49:58
  Pershendetje anetare,


  Ideja e ketij nenforumi eshte te hapen tema te lira ku mund te kene akses vetem 1 grup antaresh te moshes 18 vjec e siper.Temat mund te jene nga me te ndryshmet ideja eshte qe secili anetar te hape e te diskutoje cfare te doje por sigurisht ne rast te ofendimeve personale anetarit ti hiqet e drejta per te perdorur kete nen forum.

  Moderatore per mendimin tim te jene MAX Syrgjyn Aida.

  Ju lutem sugjeroni titullin e nen forumit si dhe sa jeni dakort te hapet kjo rubrike. Tre ide jane pershembull:

  1. Zone e Lire
  2. Zeri pa Censure
  3. Zeri - Fjala e Lire

  Notoriuos me ploteso me shume me idene qe ke per kete rubrike si do funksionoje.  Përshëndetje shejtankë.

  Edhe une votova PRO
  Më vjen keq që shumë të kanë bastarduar idenë duke mos mundur të 'lexojnë mes rreshtave'. Me plot besim po shtoj se po të realizohej kjo ide(ashtu sic e ke menduar), nuk do të ishte hic me pak se i një niveli europian ne lidhje me të shprehurit e mendimit të lirë (qofshin edhe sharje), sepse njeriu i civilizuar din edhe si te "shahet".
  Një gjë më bën të dyshoj ne suksesin e ketij nënforumi (po qe se hapet)-është shumë i vogël numri i forumistëve që do i përshtateshin në c`do aspekt idesë sate.

  Gjithë të mirat. :perqafim

  • Postime: 3779
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #152 ne: 29-04-2009, 16:52:00
  Kerkesa te papara... :P

  Ciao Parlote :perqafim

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #153 ne: 29-04-2009, 17:01:14
  faleminderit Parlote  :perqafim

  E ke kuptuar idene sic duhet dhe komentet e fjalet e tua sduan prapashtesa sepse je komplet e sakte ne gjithcka qe ke shkruar.  :)

  • Postime: 1739
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Parloté
  #154 ne: 29-04-2009, 17:04:34
  Me nder qofshë. :perqafim

  A thua qenkam e vetmja? (?)

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #155 ne: 29-04-2009, 17:10:55
  dhe te tjeret qe kane votuar pro, mgjate komenti yt qe me afer asaj qe mendoj une  :)

  • Postime: 1739
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Parloté
  #156 ne: 29-04-2009, 17:18:30
  Gjithësesi pash numrin e votave :). Megjithatë mungesa e një komenti bindës e zvogëlon mundësinë e hapjes se nënforumit. ;)

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #157 ne: 29-04-2009, 17:28:39
  e dashur Parlote une komentet e mia i kam bere ne kete teme po te shkruaj me shume do hapen akoma me shume debate e do zgjase pa fund.Duhet te biem parimisht dakort a do hapet a jo si nenforum dhe pastaj diskutojme per detajet me shume sesi do funksionoje temat qe do hapen moderimi etj.

  Sinqerisht po te them qe personalisht sdua te komentoj me se me duket sikur po flas kot per sa kohe MAX apo ndonje ADMIN tjeter nuk po kthen pergjigje.

  Fundja e imja qe 1 ide per te sjelle 1 ndryshim ketu por mesa shoh e kuptoj nuk qenka koha e ndryshimeve ketej.  :D

  Te pershendes  :perqafim

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #158 ne: 29-04-2009, 22:41:00
  ...ose "Zone E Minuar"  :P

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #159 ne: 29-04-2009, 23:14:09
  TEMA MBYLLET DUKUNI MBAS ZGJEDHJEVE PARLAMENTARE NE SHQIPERI  :D LOL

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #160 ne: 29-04-2009, 23:18:30
  pse...do hapet perseri pas zgjedhjeve?? :D
  c'risi do kete atehere? :P

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #161 ne: 29-04-2009, 23:20:38
  no comment tema e mbyllur  :D LOL

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #162 ne: 29-04-2009, 23:21:39
  une solla dhe kokoshkat LOL

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #163 ne: 29-04-2009, 23:22:45
   :)

  • Postime: 4300
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Brentiani
  #164 ne: 30-04-2009, 11:34:30
  Hey, kam nje ide te re per titullin e temes "OFF-LIMIT" :d

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #165 ne: 30-04-2009, 11:36:24
   :) ose NO-LIMMIT  ;)

  • Postime: 4300
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Brentiani
  #166 ne: 30-04-2009, 11:40:43

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #167 ne: 01-05-2009, 11:54:34
  ................... .........

  No news means good news.. :D

  • Postime: 206
 • i identifikuar
  Kalipso
  #168 ne: 04-05-2009, 22:05:21
  do te ishte shume mire te krijohej nen-forumi.

  jemi te gjithe njerez me intelekt, me bagazh kulturor dhe nuk kemi nevoje per censurim. ne jemi ketu thjesht per argetim, per te larguar stresin e dites dhe per te krijuar miq "virtuale".

  Per me teper, jemi aq "madhore" e "me zotesi juridike per te vepruar" qe te dime te manaxhojme fjalorin tone"te ashper" dhe te kufizojme "lirine" e tij.

  Me pak fjale, une personalisht jam "PRO" per krijimin e nenforumit.

  ju pershendes :perqafim

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #169 ne: 04-05-2009, 23:56:38
  Kalipso po voten tende ku e ke moj 21 qene duhej te shtohej e 1 e jotja 22  :P
 • i identifikuar
  Emira
  #170 ne: 05-05-2009, 14:08:13
  do te ishte shume mire te krijohej nen-forumi.

  jemi te gjithe njerez me intelekt, me bagazh kulturor dhe nuk kemi nevoje per censurim. ne jemi ketu thjesht per argetim, per te larguar stresin e dites dhe per te krijuar miq "virtuale".

  Per me teper, jemi aq "madhore" e "me zotesi juridike per te vepruar" qe te dime te manaxhojme fjalorin tone"te ashper" dhe te kufizojme "lirine" e tij.

  Me pak fjale, une personalisht jam "PRO" per krijimin e nenforumit.

  ju pershendes :perqafim  Keshtu qofte sic thua ti...se...s´manaxhohet gjithmone fjalori, jo...po gjithsesi, ide e mire. Nuk po marr vesh se ku te votoj.

  • Postime: 12328
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #171 ne: 05-05-2009, 14:14:46
  Goca nuk mund te votoni me sa shof eshte mbyll opsioni i votimit ka 1 celes ne te majte te sondazhit dikush e ka mbyllur ate opsion kush e di pse  :D

  Gjithsesi faleminderit per perkrahjen. :)


   
 • i identifikuar
  Emira
  #172 ne: 05-05-2009, 16:19:25
  Eeeeeeeeeee, edhe une e pashe dhe thashe me vete:

  Ketu ka tradheti oj gra  :D

  Sidoqofte, shume flm per pergjijgen ti lart  ;)

  • Postime: 23174
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #173 ne: 06-05-2009, 00:06:49
  Eshte rihapur tani!

  • Postime: 12746
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #174 ne: 08-05-2009, 10:54:16
  edhe une votova....po pse me bie ere kjo ceshtja mua?????
   

  SMS nga 'Zëri YT!'

  Nisur nga Alban

  Postimi i fundit 26-02-2006, 08:54:07
  nga Capkenja
  "Zeri yt" si organizate joqeveritare?

  Nisur nga M A X

  Postimi i fundit 30-04-2006, 15:58:44
  nga arbias
  Një arritje e madhe për 'Zëri YT!'

  Nisur nga M A X

  Postimi i fundit 28-04-2006, 15:48:31
  nga jonikos
  Forumi mund te shihet me pamje te ndryshme!

  Nisur nga M A X

  Postimi i fundit 15-09-2005, 06:36:01
  nga BESIM
  Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

  Nisur nga M A X

  Postimi i fundit 05-12-2009, 16:58:38
  nga M A X