×

Sondazh

A jeni dakort te krijohet 1 nen forum ku te shprehen lirshem mendimet tona pa censure?

PO
30 (75%)
JO
10 (25%)

Numri i anetareve qe votuan: 38

Votimi i mbyllur: 28-05-2009, 00:34:50

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10635

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10635

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #25 ne: 28-04-2009, 01:20:52
  ty do te japim certifikate fallco ne moshen e duhur me firmen e Sales LOL LOL

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #26 ne: 28-04-2009, 01:22:40
  Zone e lire ,zone e lire e kur po ju them I LOVE YOU po me shikoni shtrember... :D

  edhe kur te them une I hate you mos shif shtrembet ti  :P LOL

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #27 ne: 28-04-2009, 01:22:45
  shejtone... po c pate me ate date...? ta leje nje jave sdo ishte keq, moooohhh ke ca dalie dhe ti... Kenga, a me mos ja fut kot tashi, pse kam pershtypjen un qe ti ke 18 vjet qe i ke ul breket vete :d

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #28 ne: 28-04-2009, 01:23:48
  Te betohem notoro qe s'i kam 18 vjet :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #29 ne: 28-04-2009, 01:25:08
  ja se po perpiqem tja ndryshoj daten po e lashe afer zgjedhjeve parlamentare ore LOL

  Kenga te jap une ID te re me moshen qe do vec fol sa vjec do te jesh LOL
  e boll dolet nga tema ore dreqer  :P LOL

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #30 ne: 28-04-2009, 01:26:13
  Shejtane, dua 19 te jam :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #31 ne: 28-04-2009, 01:27:10
  hopaaaa na doli nje jo ketu -kam idene qe do kemi 2 jo  :D

  Noto se ndryshoja dot daten sorry

  kenga 19 te ben shejtania ty sa te duash ti LOL

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #32 ne: 28-04-2009, 01:27:56
  kenga seriozisht e ke ti..? kshu ne shikim dukesh e vaksinuar ti

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #33 ne: 28-04-2009, 01:28:24
  Une s'kam votuar jo :P

  Shejtane nuk dua vetem ne leter une :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #34 ne: 28-04-2009, 01:32:27
  do premtime elektorale ti kenga mire prit se ca premton Partia Zone e Lire ne keto raste per ty:

  1. Id card moshen qe do
  2. Trajtime estetike kirurgjikale profesionale etj etj
  3. 1,000,000 Euro ne llogari bankare  LOL LOL


  kaq te tjerat gjeji vete LOL

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #35 ne: 28-04-2009, 01:33:28
  Mjaftojne keto..........s'kerkoj me shume LOL

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #36 ne: 28-04-2009, 01:35:34
  kush votoje JO... dreamm...? d

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #37 ne: 28-04-2009, 01:36:31
  Une i votova te dyja, meqe s'kish vend ku te abstenoj :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #38 ne: 28-04-2009, 01:37:34
  ncuq   :D Dreamm do e japi neser voten  :)

  ska abstenim kenga ka po a jo ata qe sduan te thone as po as jo mos hyjne fare te lexojne.

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #39 ne: 28-04-2009, 01:39:11
  kenga se me bone kurioz ti... ske18 vjet qe ke ulur breket apo akoma ske mbushur moshen qe kur ke lindur 18 vjece...?

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #40 ne: 28-04-2009, 01:41:01
  Noto une u bera 19 vjec :D

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #41 ne: 28-04-2009, 01:47:44
  se di pse por kam bindjen qe spo me tregohesh e sinqerte... gjithsesi problemi yt :d ika un kenge, noten e bofsh rahate, te dalte noi cuni bukur ne onder...

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #42 ne: 28-04-2009, 10:54:41
  jaa..votova dhe une :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #43 ne: 28-04-2009, 10:57:07
  faleminderit Dreamm  :)

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #44 ne: 28-04-2009, 10:58:19
  faleminderit Dreamm  :)

  ..dhe sa u bera gati te shtoja dic tjeter  :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #45 ne: 28-04-2009, 10:59:12
  shprehu pa censure  :P

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #46 ne: 28-04-2009, 11:11:37
  si perfundim..si e pati emrin :D

  I plotesokam te gjitha kushtet  :D
  a ben te jem moderatore??  :D :P

  po ze rehat ne karrige me duket :P

  • Postime: 4304
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Brentiani
  #47 ne: 28-04-2009, 11:15:28
  Pershendetje anetare,


  Ideja e ketij nenforumi eshte te hapen tema te lira ku mund te kene akses vetem 1 grup antaresh te moshes 18 vjec e siper.Temat mund te jene nga me te ndryshmet ideja eshte qe secili anetar te hape e te diskutoje cfare te doje por sigurisht ne rast te ofendimeve personale anetarit ti hiqet e drejta per te perdorur kete nen forum.

  Moderatore per mendimin tim te jene MAX Syrgjyn Aida.

  Ju lutem sugjeroni titullin e nen forumit si dhe sa jeni dakort te hapet kjo rubrike. Tre ide jane pershembull:

  1. Zone e Lire
  2. Zeri pa Censure
  3. Zeri - Fjala e Lire

  Notoriuos me ploteso me shume me idene qe ke per kete rubrike si do funksionoje.
  Jam plotesisht dakord me idene e Shejtanes..
  1. Zone e Lire - do te ishte emer i qelluar per temen  :)

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #48 ne: 28-04-2009, 11:19:29
  emrin do e vendosim bashke Dreamm sigurisht MAX do thote fjalen e fundit.

  Kushtet po mi i ploteson mjafton te kesh mbush 18 e ti se te tjerat i ke vete ne xhep pastaj :P

  Ti moderatore pse jo une dakort jam.  :)

  Rehat harroje se do kete zhurme atje ska njerez te ulur ne qoshe  :P si pensionista LOL

  Brento faleminderit prej teje.  :)

  • Postime: 7031
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #49 ne: 28-04-2009, 11:23:46
  Po Barkafeja cfare zone eshte ???? :D
  Nuk lejohet te flitet  per sexyn aty  :P