×
Hyrja
Profili

Sondazh

A jeni dakort te krijohet 1 nen forum ku te shprehen lirshem mendimet tona pa censure?

PO
30 (75%)
JO
10 (25%)

Numri i anetareve qe votuan: 38

Votimi i mbyllur: 28-05-2009, 00:34:50

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 11209

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 11209

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  ne: 28-04-2009, 00:34:50
  Pershendetje anetare,


  Ideja e ketij nenforumi eshte te hapen tema te lira ku mund te kene akses vetem 1 grup antaresh te moshes 18 vjec e siper.Temat mund te jene nga me te ndryshmet ideja eshte qe secili anetar te hape e te diskutoje cfare te doje por sigurisht ne rast te ofendimeve personale anetarit ti hiqet e drejta per te perdorur kete nen forum.

  Moderatore per mendimin tim te jene MAX Syrgjyn Aida.

  Ju lutem sugjeroni titullin e nen forumit si dhe sa jeni dakort te hapet kjo rubrike. Tre ide jane pershembull:

  1. Zone e Lire
  2. Zeri pa Censure
  3. Zeri - Fjala e Lire

  Notoriuos me ploteso me shume me idene qe ke per kete rubrike si do funksionoje.

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #1 ne: 28-04-2009, 00:38:01
  Jam dakort Shejtane,te hapet ky forum.

  Sa per emrin mendoj "Zone e lire" is Ok.. ;)


  Ciao

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #2 ne: 28-04-2009, 00:41:29
  Misss faleminderit voto te PO lart te sondazhi.  :)

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #3 ne: 28-04-2009, 00:43:42
  A te votoj prap.... :D :P

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #4 ne: 28-04-2009, 00:44:56
  nuk mjafton vetem mosha e jo per nje grup antaresh... por kush do te futet, ti kerkoje acesin adminave te forumit, me vetedije qe aty mund dhe te shahesh nga mamaja si pa gjo te keq, e komplimente ska... pra me pak fjale do kete tema shum variante temash, Fetare Politike Dashurie Qiftelie e ku di un... Miss votove ti...? si e hutuar po me dukesh voto he te keqen, e ipni mendim per emrin e nn forumit

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #5 ne: 28-04-2009, 00:45:40
  Votova dhe une

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #6 ne: 28-04-2009, 00:48:27
  ore 3 vota jane dhene e jemi 4 qe bejme muhabet ketu notorious votove ti apo akoma?

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #7 ne: 28-04-2009, 00:49:08
  nuk mjafton vetem mosha e jo per nje grup antaresh... por kush do te futet, ti kerkoje acesin adminave te forumit, me vetedije qe aty mund dhe te shahesh nga mamaja si pa gjo te keq, e komplimente ska... pra me pak fjale do kete tema shum variante temash, Fetare Politike Dashurie Qiftelie e ku di un... Miss votove ti...? si e hutuar po me dukesh voto he te keqen, e ipni mendim per emrin e nn forumit
  Votova o Noto une. :)

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #8 ne: 28-04-2009, 00:53:32
  po qe votova... a thua te jet kenga e shkrepura...?

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #9 ne: 28-04-2009, 00:55:05
  hahahaaa ora 1 e nates ca pret ti truri ne gjume avash avash :P

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #10 ne: 28-04-2009, 00:56:01
  More edhe une votova.......ncncnc nncnc.

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #11 ne: 28-04-2009, 00:56:32
  O noto a mos je ti ....... LOL LOL

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #12 ne: 28-04-2009, 01:00:51
  ce pyt... se lam nome me kte muhabetin e nn forumit :d  po gjithsesi esht dicka pozitive per ti dhen oksigjen dhe antareve te rinj qe e kan si me veshtiresi komunikimin, se jemi po te njejtit ktu qe perplasemi sa anej ktej :d shejtone shif te na moresh dhe AIDA ne kte forum te ba hapi ca tema serioze

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #13 ne: 28-04-2009, 01:02:11
  pse jo Aida eshte e mirepritur  :)

  u beme 4 me ne fund  :P neser te tjeret

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #14 ne: 28-04-2009, 01:03:19
  me morshi te ligat... se votova pa shkruajtuar akoma

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #15 ne: 28-04-2009, 01:05:52
  normal qe esht e mirepritur, pse jo te mori dhe ate besimtaren me vete te na hapin pak horizontin, si dhe ca te bojm me fmite

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #16 ne: 28-04-2009, 01:08:07
  Notoro, rri ne teme :D

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #17 ne: 28-04-2009, 01:11:15
  doja me thone se si bohen fmite... e pytje te tjera ne lidhje me kshu gjojnash me i llaf, ca ke kenge...? filllove te ankohesh ti...? :d

  • Postime: 12234
 • i identifikuar
  Lefter
  #18 ne: 28-04-2009, 01:11:51
  Nuk kam kohe per sygjerim vete, voten e dhashe.
  Po me duket se Barkafe e ka pasur qellimin e njejte por kahja nderroi me kohe. ;)

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #19 ne: 28-04-2009, 01:11:56
  Zone e lire mo........ca ke ti? :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #20 ne: 28-04-2009, 01:12:08
  po prit ore shtatanik duro te hapet njehere pastaj i diskutojme temat  :D

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #21 ne: 28-04-2009, 01:17:17
  ore tani qe po shikoj un ky sondazhi paska nje skadence... pra po te ngeli ky rezultati qe e shumta dhe 4 te tjere do votojn, shumica fiton... propozoj Karatistin si arbiter, kush o kondra te ngrej doren...!!! kenga, ti antaresohu iher ke kjo zone e lire se do sqarohemi ndryshe bashk :d

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #22 ne: 28-04-2009, 01:18:53
  e vendosa une daten deri ne 28 Maj; pse ore deri kur e doje ti ca po bejme ketu zgjedhje parlamentare ne ... hej zot fushate ne pune fushate ne forum me shkoj vit elektoral gjithandej mua LOL LOL

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #23 ne: 28-04-2009, 01:19:08
  Mua s'ma dhane fjalekalimin se s'i kam 18 vjet :D

  • Postime: 12234
 • i identifikuar
  Lefter
  #24 ne: 28-04-2009, 01:20:23
  Zone e lire mo........ca ke ti? :P

  Zone e lire ,zone e lire e kur po ju them I LOVE YOU po me shikoni shtrember... :D
   

  Temat e fundit