×

Sondazh

A jeni dakort te krijohet 1 nen forum ku te shprehen lirshem mendimet tona pa censure?

PO
30 (75%)
JO
10 (25%)

Numri i anetareve qe votuan: 38

Votimi i mbyllur: 28-05-2009, 00:34:50

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10620

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10620

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #75 ne: 28-04-2009, 14:42:07
  jam dakort me Erlehten dhe une. Pra nuk do te thote ky nenforum pornografi se na kap e ligji jo per gje  :P LOL

  He mi se si ngelet hatri Arjanit po he ka per tju bere qejfi do na therrasi ne emision live ne forumistave e do flasim online LOL LOL (bej shaka)

  per emrin mund te beni e sugjerime te tjera  :)

  votimi deri tani 16 pro 4 kunder

  • Postime: 4303
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Brentiani
  #76 ne: 28-04-2009, 14:46:05
  Nuk e pasna dit qe Arjani e paska emsionin me ate emer  :P Atehere sugjeroj emer te ri per temen, "Fol shlire"  :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #77 ne: 28-04-2009, 14:48:59
  po sikur

  Zeri Yt - Zeri i Lire ????

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #78 ne: 28-04-2009, 14:49:51
  per moderimin jam per:

  MAX e Syrgjyn ose Mishel e Lefteri

  • Postime: 1007
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Stefi
  #79 ne: 28-04-2009, 14:53:17
  per moderimin jam per:

  MAX e Syrgjyn ose Mishel e Lefteri

  Gjithashtu dhe une ;)

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #80 ne: 28-04-2009, 14:54:11
  Faleminderit Stefi  :)  ;)

  • Postime: 4258
 • i identifikuar
  Charlie
  #81 ne: 28-04-2009, 14:58:46
  Vetem pse ju konvenon juve te jene ate dy Moderator ee ?? pffff 

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #82 ne: 28-04-2009, 15:01:13
  per moderimin jam per:

  MAX e Syrgjyn ose Mishel e Lefteri


  Edhe une ngre doren lart per personat ne fjale ;)

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #83 ne: 28-04-2009, 15:06:04
  do ishte e mira qe MAX-it e Syrgjynit... te mos u ipet acesi fare ne kte nen forumin

  Lefterit do ishte mire te na moderoj... se ai dhe po te shahet si ngel hatri:d

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #84 ne: 28-04-2009, 15:06:45
  propozova 4 MAX Syrgjyn Lefter Mishel pasi kane dhene provat qe moderojne shume mire.
  E kam te drejten te propozoj meqe kam dhene idene.
  plus qe ju te dy jeni kunder e per sa kohe jeni kunder sdo jeni pjese besoj e nenforumit apo jo   :D

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #85 ne: 28-04-2009, 15:10:08
  Mbare ju vafte...si tha Erlehta :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #86 ne: 28-04-2009, 15:15:08
  e mos i ndrysho kaq shpejt postimet moj....


  ideja qe per te sjelle dicka ndryshe se kuptoj pse e merrni kaq me obobo nejse e po su be seshte ndonje problem i madh rendesi ka qe te pakten truri punon e ka kreativitet  ;)

  bujrum ti e stafit me qe e the vete  ;) hyr kur te duash sme shqeteson aspak fundja do kete notorious me ke te merret edhe charli sigurisht.

  • Postime: 3079
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Aida
  #87 ne: 28-04-2009, 15:21:03
  A i ndajtet pronat o popull?! :D

  Po cme ka nga sot lemza ore njerez, thash kush me permend kaq shume! Ncncnc cte shoh tani, notori nga rrespekti madh qe ka per mua tere kohen pertyp emrin tim! lol :D

  Shejtanke, ylli te falenderoj per konsideraten ty (meqe te postimi i pare me permende mua) po edhe gjith tjereve.

  Ju them me sinqeritet te plote se jam moderatore e gabuar per ate kend, dhe as qe pretendoj te marr pjese, e as te ju pengoj juve tjereve.

  Arsyeja:
  - Nuk kam kohe meqe jam e ngarkuar ne jeten reale, madje koheve fundit cdohere per shkurte lidhem ne internet.
  - Nuk me pelqejne banalitetet dhe sharjet.

  Pa keqkuptime ju lutem, une mendoj se ka shume e shume menyra per tu argetuar, e ti shajsh robt nga mamaja (qofshin politikane apo kushdo tjeter) nuk me duket aspak argetuese. 

  Keshtuqe, lumturohu Notor, Aida se fut suratin andej me moderim se po qe ashtu duhet te te ri me fshese! :D

  Gjithsesi uroj qe ate 'Zone te lire' mos e shenderroni ne 'Zoo-ne te lire' duke u zhveshur nga ndergjegjja njerzore dhe te silleni si kafshet e kopshtit Zoologjik.

  Pershendetje!

  • Postime: 1936
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  titi10
  #88 ne: 28-04-2009, 15:22:08
  harroje qe nuk do censurohesh ne kte forum ti Shejtanke ;)emri ska rendesi fare futi ke emer te duash ti:

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #89 ne: 28-04-2009, 15:23:12

  shum acaruse je ti babyy me ket injorance totale e xhelozie prej kalamoni qe ke...

  ti mundohu te na shkruash dicka te zgjuar... e jo budalliqe te vushkura sic ke zakonin

  ky nn forum esht dhe per te miren tuaj si staf... te ju lejme hapsire te mereni me antaret e rinj e jo te mereni me ne

  ca ke bo ti per forumin...? un do te sygjeroja qe ti si pjese e stafit qe je mund dhebte pirdhesh nga kjo teme e shko hap tema per antaretnqe regjistrohen duke u dhene mireseardhjen

  as kaq i gjo te thjesht sdi te bosh...?

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #90 ne: 28-04-2009, 15:25:54
  Aida te pershendes e une  :perqafim

  Aida se kuptoj pse e ke marre keshtu po te jete per Zoo as une nuk e deshiroj te jete.  :)

  jemi te njejtet antare Aide e se besoj se jemi aq pa edukate e pa kulture te kaloje ne ate qe thua ti qe pak ofenduese ajo qe the. Nejse respektoj mendimin tend.

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #91 ne: 28-04-2009, 15:26:17

  p.s. paske votuar dhe ti mi dreamm...? che sorpreza :d

  un do flas per politike ketej..ke gje ti?? :P  :D

  hi popull :)

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #92 ne: 28-04-2009, 15:36:20
  harroje qe nuk do censurohesh ne kte forum ti Shejtanke ;)emri ska rendesi fare futi ke emer te duash ti:

  te bejne cte duan Titi fundja 1 ide qe per 1 ndryshim ika tani une se sme paguan njeri me ndenj te forumi gjithe diten.Kontributin tim e dhashe hajd shnet beni si te doni tani.

  • Postime: 1936
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  titi10
  #93 ne: 28-04-2009, 15:40:22
  te bejne cte duan Titi fundja 1 ide qe per 1 ndryshim ika tani une se sme paguan njeri me ndenj te forumi gjithe diten.Kontributin tim e dhashe hajd shnet beni si te doni tani.
  dukesh qe je ne fushate elektorale ti Shejtanke LOL LOL

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #94 ne: 28-04-2009, 15:43:34
  dukesh qe je ne fushate elektorale ti Shejtanke LOL LOL

  po kot sme ka vene Sala ne krye te fushates se e di se cjam e zonja te bej Titi shif kush ka me i fitu zgjedhjet   ;)  :P

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #95 ne: 28-04-2009, 15:44:40

  drrreamm... ate pra them dhe un ta mbeshtes mendimin :d

  Aida... pa merak moj gjoja e zgjuar, ki parasysh te pakten qe kur te t kapi lemza din se ku te na kerkosh :d

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #96 ne: 28-04-2009, 15:45:10
  Une kerkoj te behem ministre e puneve te jashtme :P

  • Postime: 1936
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  titi10
  #97 ne: 28-04-2009, 15:46:53
  po cte ka vene Sala moj LOL LOL,nuk ike ti Shjtanke

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #98 ne: 28-04-2009, 15:49:54
  e ikur jam por me vijne notification me email e srri dot pa u pergjigj LOL LOL

  Kenga hajde ne Shqiperi se do e heq Bregun Sala e Ministrine e Integrimit ta le ty LOL

  boll tani se po dalim jashte teme me senrioza ju lutmi shume LOL

  • Postime: 3779
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #99 ne: 28-04-2009, 15:52:25
  uuuuu çme lodhet duke lexu gjithe keto postime... LOL

  Po une moj Dreq ça pozicioni me siguron Sala... LOL

  Hajde du dhe une post  :P se e hoqa voten  :P LOL