×

Sondazh

A jeni dakort te krijohet 1 nen forum ku te shprehen lirshem mendimet tona pa censure?

PO
30 (75%)
JO
10 (25%)

Numri i anetareve qe votuan: 38

Votimi i mbyllur: 28-05-2009, 00:34:50

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10770

Nen forumi - Zone e Lire - ose Zeri Pa Censure

· 220 · 10770

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #100 ne: 28-04-2009, 15:54:06
  Ti misss ministre e puneve te brendshme :P

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #101 ne: 28-04-2009, 15:56:00
  hahaha pse cu be ketu pazari i Korces LOL Loni grureeee hajde grure LOL

  MB them te ve Mishelin se ajo sta perton shume LOL
  Miss Ministe Kulture apo tja leme Tipit se i ka qejf mbertheckat si Pango hahahaaa
  auuu gjeje vete Misss me thuj ku do

  hajde dhe shtetin e formuam a ka me kerkesa ore LOL

  Kjo quhet zone e lire ne fakt po ju lutmi shume sunrioza ju thashe  :P

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #102 ne: 28-04-2009, 15:57:25
  Une u bera pishman, e du vendin e Xhozit :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #103 ne: 28-04-2009, 15:59:09
  shif dreqi tu rriten kerkesat ty eeee epo o 1,000,000 euro o vendin e xhozit o 19 vjec ke do zgjidh LOL  :P

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #104 ne: 28-04-2009, 16:00:00
  po kot sme ka vene Sala ne krye te fushates se e di se cjam e zonja te bej Titi shif kush ka me i fitu zgjedhjet   ;)  :P

  serioze flet vertet?? :) :)

  si duken gjasat?? :)

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #105 ne: 28-04-2009, 16:00:36
  I lash te gjitha tjerat, e marr ate te fundit :P

  Me kete te fundit i arrij edhe ato dy te parat :P

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #106 ne: 28-04-2009, 16:00:56
  ahahhaaaaaaaaaaa... ........
  Une dua Kryeministre e po ia le Tipit Min. e kultures se e qan me lot.. LOL LOL
   me kete rast i terheq veshin edhe une si kryeministre... :P

  Si ju kam goca... :perqafim

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #107 ne: 28-04-2009, 16:01:28
  serioze flet vertet?? :) :)

  si duken gjasat?? :)


  kontrata e djeshme  ;)

  • Postime: 1936
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  titi10
  #108 ne: 28-04-2009, 16:01:50
  serioze flet vertet?? :) :)

  si duken gjasat?? :)

  ku di kjo te flase te verteten LOL

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #109 ne: 28-04-2009, 16:03:00
  epo flas me fakte une sflas kot po hajd kalojme andej nga bari se e beme si barkafe ketu e na vje MAX e na rref  :P LOL

  uuu me erdhi 1 ide per emrin si thoni

  No Limmit ????

  tema e pare qe do hapim do jete

  Qeveria e puneve te kota LOL si ju duket ideja  :P

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #110 ne: 28-04-2009, 16:04:39
  Shume ok mendoj une... :)


  Shejtanke motres tende siguroi nje vend te mire pune... :D LOL LOL

  Me ke dhe moter mi dreq... ;)

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #111 ne: 28-04-2009, 16:05:50

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #112 ne: 28-04-2009, 16:06:26
  Misss urte mos na nxirr te palarat ketu  ;)

  Thnx Dreamm  :)

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  #113 ne: 28-04-2009, 18:33:45
  per moderimin jam per:

  MAX e Syrgjyn ose Mishel e Lefteri

  Per keto jam dakort dhe une, po meqenese MAX dhe Syrgjyn kane akces ne te gjithe forumin, propozoj 2 emra te tjere, emri im dhe i Missit me aq sa kam pare ben dhe seriozitetin dhe thashethemet, dhe per Kenga Ime nuk jam kunder qe te moderoj, kurse per emrin tim e di qe nuk do jene pro, notoriusi, shejtania dhe sterio  :D Sa per emrin me pelqen "Zone e Lire"

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #114 ne: 28-04-2009, 18:53:51
  Per keto jam dakort dhe une, po meqenese MAX dhe Syrgjyn kane akces ne te gjithe forumin, propozoj 2 emra te tjere, emri im dhe i Missit me aq sa kam pare ben dhe seriozitetin dhe thashethemet, dhe per Kenga Ime nuk jam kunder qe te moderoj, kurse per emrin tim e di qe nuk do jene pro, notoriusi, shejtania dhe sterio  :D Sa per emrin me pelqen "Zone e Lire"

  pershendetje,

  per mua varjanti i 1 eshte me i mundshmi  MAX e Syrgjyn perderisa kane akses ne gjithe forumin akoma me mire qe te kishin akses e ketu kjo eshte gje plus per mendimin tim.

  Varianti i dyte eshte Mishel e Lefter pasi jane antare te vjeter  e njohin me mire forumin jane njerez te drejtperdrejte e kane treguar qe dine te moderojne e te respektojne antaret.

  Cfare ste pelqen nga keta te katert qe propozova une ty Berni?


  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #115 ne: 28-04-2009, 18:59:47
  Faleminderit Berni per sygjerimin,por edhe une mendoj per te siperpermendurit pasi kane me shume njohuri dhe jane me te vjeter ketu. ;)
  Faleminderit! :)

  • Postime: 3079
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Aida
  #116 ne: 28-04-2009, 19:43:26
  Wowwww, sinqerisht me keni lene pa text! :D

  Kjo teme eshte nje dite e hapur, ka pas 117 pergjegje dhe 391 lexime. LOL



  Aida se kuptoj pse e ke marre keshtu po te jete per Zoo as une nuk e deshiroj te jete.

  jemi te njejtet antare Aide e se besoj se jemi aq pa edukate e pa kulture te kaloje ne ate qe thua ti qe pak ofenduese ajo qe the. Nejse respektoj mendimin tend.

  Shejtanke, je e sigurte?! lol
  Gjithsesi shpresoj se nuk do ta teprojne edhe pse jam koxha skeptike. Uroj mos ma marresh per ters por flas me sinqeritet mendimin tim. Provoni dhe shifni, fundja nese nuk funkcionon mendoj se lehte e mbyllin Max-i dhe Syrgjyni. Prandaj duhet ju mos e keqperdorni mundesine e cila ju ofrohet. :)

  drrreamm... ate pra them dhe un ta mbeshtes mendimin

  Aida... pa merak moj gjoja e zgjuar, ki parasysh te pakten qe kur te t kapi lemza din se ku te na kerkosh

  Notorius ore trim, nese hapet ajo nenrubrike ku do te kesh ti hapesire te shpalosish kulturen dhe fjalorin tend, shpresoj se do te ma kursejsh edhe mua, po edhe moderatoreve tjere mundin te i pastrojme temat ne rubrikat tjera nga postimet tua. ;)

  Kete merre si lutje nga ana ime sepse metevertete ka njerez qe nuk kane deshire te lexojne shkrime si te tuat ku nuk i permbahesh asnje miresjelljeje ndaj bashkbiseduesve tjere. Po pafsha athere nje sharje ose postim pa vend ne rubrikat tjera, do te jem une ajo qe do te kerkoje nga Adminat te te vendojne BAN! :D

  Kalofshi mire!



  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #117 ne: 28-04-2009, 21:05:30
  Une votova pro. :P

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #118 ne: 28-04-2009, 21:07:36
  Per keto jam dakort dhe une, po meqenese MAX dhe Syrgjyn kane akces ne te gjithe forumin, propozoj 2 emra te tjere, emri im dhe i Missit me aq sa kam pare ben dhe seriozitetin dhe thashethemet, dhe per Kenga Ime nuk jam kunder qe te moderoj, kurse per emrin tim e di qe nuk do jene pro, notoriusi, shejtania dhe sterio  :D Sa per emrin me pelqen "Zone e Lire"
    Sa skeptik dhe njekohesisht realist qe je mor cun. ;) :P

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #119 ne: 28-04-2009, 21:22:35

  ti Aida... s meriton replike, thjeshte per faktin sepse sma ndje te flas seriozisht me nje infermjere te vuajtur nga jeta sic dukesh ti

  nejse,

  un skam c te shtoj tjeter... presim komentin e fundit te MAX e te shikojm rezultatin... qe per mendimin tim te mbyllet ktu dhe kjo teme e lodhshme

  p.s. personalisht do te propozoja qe per kte nen forumin te mos kete moderator
  moderatoret te meren me dicka utile e jo inutile

  • Postime: 4261
 • i identifikuar
  Charlie
  #120 ne: 28-04-2009, 23:42:28
  Sa postimi kot qenka bere ketu  :O


  Ti notorious si shume tu ka leshu goja dhe gishtat keto kohet e fundit ...shpesh po ofendon anetaret ;) kujdes se nje raportim i vetem nga ndonje anetar dhe fluturon :)


  p.S. Me vjen keq po sa te vij ndonje Admin po deshka mi fshi nja 2-3 faqe min :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #121 ne: 28-04-2009, 23:48:16
  19 pro 7 kunder  :D

  • Postime: 877
 • i identifikuar
  notorious
  #122 ne: 29-04-2009, 00:02:27
  charlie... un s ofendoj, un i pergjigjem provokimeve... ty besoj te jam pergjigj urte e bute, nejse... me hiq nje kuriozitet, ti ke lindur i zgjuar apo je bere me kalimin e kohes

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #123 ne: 29-04-2009, 00:05:57
  kujt tiu haje le te hyje tek tema pa censure ti maten brinjet. LOL LOL

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #124 ne: 29-04-2009, 00:06:43
  ka kafe ketej??  :D