Nga e vizitoni Zerin me se shumti, nga kompjuteri apo nga celulari? - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Na vizitoni nga PC apo nga Mobile

Nga Kompjuteri (Desktop PC, Laptop)
0 (0%)
Nga Celulari
2 (66.7%)
Nga Tableti
0 (0%)
Kompjuter dhe Celular
1 (33.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 3

Nga e vizitoni Zerin me se shumti, nga kompjuteri apo nga celulari?

Nga e vizitoni Zerin me se shumti, nga kompjuteri apo nga celulari?

· 7 · 5215

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-06-2019, 00:19:02
Perdorni desktopin (Laptop, PC) apo celularin per te hyre ketu?

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-06-2019, 05:54:43
Nga celulari 😊

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-06-2019, 11:01:53
nga te dyja.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-06-2019, 11:26:28
Nga teli me shumë

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 09-06-2019, 20:03:39
Vetem nga telefoni e vizitoj.

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 21-10-2019, 10:10:05
Vetem nga Smartphone🤳📲

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 22-10-2019, 16:17:31
Nga celulari është me lehte cak cak. Tani bëhen e gabime drejtshkrimore ka cak caku por kuptohen e falen 😁

Temat e fundit