ooo ka staf a ska ktu ... - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ooo ka staf a ska ktu ...

ooo ka staf a ska ktu ...

· 8 · 1700

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-09-2008, 20:32:50
tani ose em vini ban mua pergjithmone me te dy emrat kete dhe shqiptarmistrec ose do ofendoj se skam si bej ndryshe me tipa si lefteri .. Si ai lejohet te me thot mua zvarranik e kshu gjerash dhe nuk ndeshkohet ndersa un per nji llaf marr ban ee ?? po un sa te jem ktu fisin e tij sdo e le reaht ate cun legen ... dhe thoni qe e kam fajin un kur un po shifja punen time ai pedja kosovar me ngacmon ne postime ....

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 19-09-2008, 21:06:51
Heren e fundit qe kontrollova fjala zvarranik nuk eshte fjale e ndyre. Edhe pse nuk jam ne staf, mendova se jam e lejuar te ti them nja dy fjale. Nese ka rast qe ke problem me nje anetar te vecante ne forum, menyra me e mire per ta zgjidhur kete eshte ne privat. Kur filloni te flisni lloj lloj fjalesh hapur ne forum, ka njerez te tjere qe nuk kane ardhur ketu per tu ndjere te fyer nga zenka te kota. C'faj kemi ne te tjeret qe ti e lefteri nuk shkoni mire. Pse duhet femrat e forumit te lexojne tere ato fjale te medha dhe te respektueshme qe ke shkruar ti neper tema te ndryshme. Nese ke dicka me Lefterin shkruaji ne privat, te lutem.

Faleminderit.
tani ose em vini ban mua pergjithmone me te dy emrat këtë dhe shqiptarmistrec ose do ofendoj se skam si bëj ndryshe me tipa si lefteri .. Si ai lejohet te me thot mua zvarranik e kshu gjërash dhe nuk ndeshkohet ndërsa un për nji llaf marr ban ee ?? po un sa te jem këtu fisin e tij sdo e le reaht atë çun legen ... dhe thoni qe e kam fajin un kur un po shifja punën time ai pedja kosovar me ngacmon ne postime ....

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 20-09-2008, 01:09:25
Ooo juve duhet me ju jap BAN dyve me na lene rehat se na cmendet :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-09-2008, 08:38:49
Mistreci, AngelDeviled te dha nje keshille shume te mire: sqarohu privatisht me Lefterin. Njerez jeni te dy dhe mund te merreni vesh. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4 ne: 23-09-2008, 02:29:49
Privatisht?!!!
Ai as ne MP as ne publik nuk i kursen fjalet nga me te ,,ndyrat,,(me shan edhe pse jam  kosovare dmth ben dallime gje qe ndalohet ne forum) qe mund ti ben njeriu.Si per mua si per anetaret te tjere te forumit. ;)

Une nuk e di se cfare ,,protekcioni,, ka ky njeri qe sa here i jipet ban per 1 muaj e ky me ndonje ,,magji,,  per 4-5 dite duket me te njejten llogari ne forum?!!! hmmmmm:

Neise une e kisha kaq per kete anetar dhe po jau jap ,,fjalen,, qe nese edhe nje here ,,ofendon,, njerin ky(pa marr parasysh mua apo dike tjeter) une me nuk do shkel kembe ne forum.(edhe pse ndoshta ker keto vite sa jam ketu sadopak kam bere kontribut dhe respekt ne forum)

Eshte pune e MAX dhe Syrgjyn-it se si e zgjedhin kete problem.

Me respekt Lefteri.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-09-2008, 07:49:37
Unë nuk e di se çfarë ,,protekcioni,, ka ky njeri qe sa here i jipet ban për 1 muaj e ky me ndonjë ,,magji,,  për 4-5 ditë duket me te njëjtën llogari në forum?!!! hmmmmm:

Është pune e MAX dhe Syrgjyn-it se si e zgjedhin këtë problem.

I kisha perjashtuar njërën prej 2 llogarive qe ka patur. Tani po perdor tjetrën, meqë ka thënë se është me i qete me këtë.

Mistreci Shqiptar, do të te kisha perjashtuar pergjithmone për postimin me te cilën hape këtë teme -- sidomos për fjalorin qe ke perdorur ne fjalinë e fundit -- por po të jap edhe një shans... te fundit.


Lefter, po me degjove mua, bëj këto:
1) Fute ne listen e injorimeve për MP;
2) raportoji postimet me fyerje, dhe
3) mos i kthe përgjigje ne asnjë mënyrë.

Kusurin na e ler MAX-it dhe mua ne dorë.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#6 ne: 23-09-2008, 11:46:53
Futjani BAN pergjithmone a kaq e veshtire eshte ee  ;)Dijeni qe nese ik Lefteri per kete problem iki edhe unee nga ketu ;)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-11-2008, 14:06:59
Akoma nuk jan ndar Tokat ketu?Dua dhe une nje cope, nese me takon!

O bukurosh, ketu eshte forum, nese ke problem ti me dikend, nuk do ngrem komison ne per pajtimin kombetare.
Keshtu ka menyra per zgjidhje te problemit, keshtu qe ske nevoje ta besh mizen, elefant!

Kalofsh mire dhe rradhen tjeter mendo 30 % me shume sec me menduar deri tani!

Kalofsh mire!
Gjumashi

Temat e fundit