Problem me emailin e pranimit - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Problem me emailin e pranimit

Problem me emailin e pranimit

· 2 · 1114

  • Postime: 9
  • Karma: +0/-0

ne: 21-02-2013, 21:17:29
Doja te njoftoja stafin e forumit, qe kur jam rregjistruar kam marre emailin e forumit ku thuhej:

Citim
Para se ju te identifikoheni ne forum kerkesa juaj per regjistrim do te shqyrtohet nga administrata.  Pasi te jete shqyrtuar kerkesa juaj atehere do te merrni nje email tjeter nga ana jone.

Una kam pritur kot me se koti per ca dite dhe nuk kam marre ndonje email tjeter, nga ana e zeriyt edhe pse llogarine ma kane aktivizuar.

Lutemi te kontrolloni pasi mund te jene shume persona si puna ime qe presin kete email e qe nuk vjen kurre edhe pse ndoshta llogaria e tyre aktivizohet.

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-03-2013, 16:59:38
Provo ta kontrollosh edhe "junk" ose "spam email", se ndoshta aty mund te ket ardhur konfirmimi i rregjistrimit. Nqs akoma s'te ka ardhur asgje, me kontankto mua...

Temat e fundit