×

Problem me emailin e pranimit

Problem me emailin e pranimit

· 2 · 568

  • Postime: 9
Veptima
ne: 21-02-2013, 21:17:29
Doja te njoftoja stafin e forumit, qe kur jam rregjistruar kam marre emailin e forumit ku thuhej:

Citoje
Para se ju te identifikoheni ne forum kerkesa juaj per regjistrim do te shqyrtohet nga administrata.  Pasi te jete shqyrtuar kerkesa juaj atehere do te merrni nje email tjeter nga ana jone.

Una kam pritur kot me se koti per ca dite dhe nuk kam marre ndonje email tjeter, nga ana e zeriyt edhe pse llogarine ma kane aktivizuar.

Lutemi te kontrolloni pasi mund te jene shume persona si puna ime qe presin kete email e qe nuk vjen kurre edhe pse ndoshta llogaria e tyre aktivizohet.

  • Postime: 1734
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#1 ne: 07-03-2013, 16:59:38
Provo ta kontrollosh edhe "junk" ose "spam email", se ndoshta aty mund te ket ardhur konfirmimi i rregjistrimit. Nqs akoma s'te ka ardhur asgje, me kontankto mua...