Problem me forumin! - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Problem me forumin!

· 672 · 45126

Problem me forumin!

· 672 · 45126

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 28-07-2006, 15:50:59
  Nje gabim është krijuar!
  You are not allowed to send personal messages.  

  Nuk mund te dergoj MP, perse ???????
  « Editimi i fundit: 07-11-2010, 19:14:23 nga Syrgjyn »

  • Postime: 929
  • Karma: +2/-2
 • i identifikuar

  #1 ne: 28-07-2006, 16:06:01
  Duhet te besh 20 postime pervec ne dy rubrika - barkafe dhe padogane.

  http://forumi.zeriyt.com/index.php/topic,32074.0.html

  • Postime: 825
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 16-01-2007, 20:34:21
  une nuk mund ti lexoj pergjigjet tek "temat e perditesuara" mund te me ndihmoj ndokush

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 17-01-2007, 09:04:20
  unë nuk mund ti lexoj përgjigjet tek "temat e perditesuara" mund te me ndihmoj ndokush

  Mund te na e shpjegosh pak me qarte, te lutem? Mundesisht hap pas hapi.

  • Postime: 825
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 17-01-2007, 18:59:46
  po siq e dime te gjith tek "temat e perditesuara" jan pergjigjet qe marrim nga forumistat e tjer mirpo mua pergjigjet nu me vine fare ku ehste problemi nuk e di dje me ehet bllokuar gati 2 jav por quditrisht dje me beri por fatkeqesisht sot jo

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 18-01-2007, 10:35:49
  Varet se te cili forum ke shkruar dhe te cili forum ke hyrë qe te lexosh "Temat e perditesuara".

  Për shembull, nëse ke shkruar te Komuniteti ZY! (ku ndodhet BarKafeja), atëherë duhet te hysh prapë te ky forum qe të shikosh përgjigjet. Ja linku: Temat e perditesuara - Komuniteti ZY!.

  Provoje; nëse nuk te ecën, na thuaj.

  • Postime: 825
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 18-01-2007, 14:11:38
  e gjeta problemin youpiiiiiiiiiiiiiii iiiiii... :D:D:D:D prap se parap flm per ndihm

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 18-01-2007, 15:17:37
  e gjeta problemin youpiiiiiiiiiiiiiii iiiiii... :D:D:D:D prap se parap flm për ndihm

  Ku ishte problemi?

  • Postime: 825
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 18-01-2007, 18:27:02
  nuk di si ta shpjegoj por me e rendesishmja eshte se e gjeta menyren si ta hapi faqen  :D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #9 ne: 19-01-2007, 02:50:19
  nuk di si ta shpjegoj por me e rendesishmja është se e gjeta mënyrën si ta hapi faqen  :D

  Si e hap faqen ti?

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #10 ne: 22-01-2007, 22:27:24
  se di ne e kam vetem un a eshte ne prgjithesi qe kur bej ndonje klik ne forum me del ajo joomla qe me thote se e shte jasht pune pe momentin.
  ka nja 30 min qe po e jep.

  respekte

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #11 ne: 23-01-2007, 00:41:59
  Me ka ndodh dhe mua pardje! Do thoni ju po s'e dite ti kush do e dije? Syrgjyni them  une :D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 23-01-2007, 09:42:51
  se di ne e kam vetëm un a është ne prgjithesi qe kur bëj ndonjë klik në forum me del ajo joomla qe me thotë se e shte jasht pune pe momentin.
  ka nja 30 min qe po e jep.

  respekte

  Po beja ca punime me lopate ne forum, prandaj dilte ai mesazh.

  Heren tjeter do te perdor buldozer. :D

  Seriozisht, ju kerkoj ndjese per shkeputjet. Une vete perpiqem qe ndryshimet ne forum t'i bej ne nje orar kur ka me pak anetare se sa ne pjesen tjeter te dites. Gjithashtu, Joomla-n e nxjerrim "jashte loje" vetem ne raste te vecanta. Cdo ndryshim behet per te miren e forumit, jo per ndonje teke apo trill tonin.

  Shpresojme per mirekuptim. :)

  • Postime: 7991
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 24-01-2007, 00:43:27
  Edhe mua me ndosh kjo gje ...pikerisht me ndoshi sot......nejse e paska fajin lopata Syrgjynit......
  Po une kam edhe nje problem tjeter.....sa here hap ndonje teme dhe me del nicku Syrgjynit eshte e shoqeruar me nje avatar shume trondites......me tromaks.......mendo j se duhet bere dicka per mirqenien "shendetesore" te antareve :D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 24-01-2007, 09:01:56
  Po unë kam edhe një problem tjetër.....sa herë hap ndonjë teme dhe me del nicku Syrgjynit është e shoqëruar me një avatar shumë trondites......me tromaks.......mendo j se duhet bërë diçka për mirqenien "shendetesore" te antareve :D

  C'gje tronditese ka avatari im?

  • Postime: 7991
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #15 ne: 24-01-2007, 23:50:50
  E do te ti them pergjithsisht apo ta filloj nga linja nofulles deri tek buzet dhe syte .....:D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #16 ne: 25-01-2007, 05:06:31
  E do të ti them pergjithsisht apo ta filloj nga linja nofulles deri tek buzët dhe sytë .....:D

  Me shkruaj MP.

  • Postime: 1210
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 28-01-2007, 13:26:41
  Kam një problem Teknik për Forumin.Kam dërguar dy postime nga kontoja e një familjarit tim,pa verejtur fare se ai  ne një pauze te shkurter q bëra unë kishte hapur te njëjtën faqe(Zeri Yt) përmes kontos se tij nga kompjuteri ynë familjar i perbashket.
  Ekziston një mundësi teknike qe kjo te permiresohet?Këto dy postime te regjistrohen ne Nickun  tim?Nese jo...do me vije pak keq qe ti shkruhen atij qe,edhe pse di shume gjera,askund afer meje s`eshte me koken!

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 28-01-2007, 13:46:21
  Kam një problem Teknik për Forumin.Kam dërguar dy postime nga kontoja e një familjarit tim,pa verejtur fare se ai  ne një pauze te shkurter q bëra unë kishte hapur te njëjtën faqe(Zeri Yt) përmes kontos se tij nga kompjuteri ynë familjar i perbashket.
  Ekziston një mundësi teknike qe kjo te permiresohet?Këto dy postime te regjistrohen ne Nickun  tim?Nëse jo...do me vijë pak keq qe ti shkruhen atij qe,edhe pse di shumë gjëra,askund afër meje s`është me koken!

  Kam frike se kjo gje nuk behet.
  Por mund te ndjekim nje rruge tjeter. Kopjojini dy postimet ne fjale dhe ruajini diku ne PC tuaj. Pastaj me thoni mua ose Syrgjynit se ku jane ato e ne i fshijme. Si te jene fshire mund t'i postoni me emrin tuaj pastaj.

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #19 ne: 28-01-2007, 13:50:12
  Pervec atyre qe tha M A X, unë them se do të ishte mirë qe familjari yt te na dërgoje me MP (nga llogaria e vet) linket e atyre dy postimeve dhe miratimin për kalimin e tyre nga emri i tij te i yti. Thjesht per verifikim.

  Pastaj ne fshijme postimet ne fjale dhe ti mund t'i postosh nga e para me emrin tënd.

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #20 ne: 28-01-2007, 18:57:34
  porbleme skam me forumin, pervec lopates se syrgjynit :P, por kisha nje propozim qe te kishim nje opsion qe te na lejonte te kishim te gjitha postet e reja ne nje faqe, per te gjitha forumet e kam fjalen.
  do ishte me mire ashtu mendoj un.

  faleminderit.

  • Postime: 825
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #21 ne: 28-01-2007, 19:02:42
  ide e mir
 • i identifikuar

  #22 ne: 21-02-2007, 22:39:14
  Ore se di nqs ju ndodh juve po une sa hap forumin me del nje ikone dhe thote qe nuk hapet faqa,duhet ta heq me Ok pastaj.Kjo me ndodh shume here,edhe nqs i bej Back i bie te dal qe ka probleme nuk hapet faqja.

  Dicka shume ne ngadale me duket mua kur hapim apo bejme postime.Mos ka ndonje gje apo e kam une problemin tek PC ?
 • i identifikuar

  #23 ne: 21-02-2007, 22:42:07
  Die Internetseite/www.zeriyt.com sm.... vazhdon pastaj kann nicht geoffnet werden.Vorgang abgerochen.

  Kjo per ata qe kuptojne gjermanisht !

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #24 ne: 22-02-2007, 02:12:17
  Keto probleme besojme se do te rregullohen kur te kalojme ne versionin e ri.

  Temat e fundit