×

Problem me forumin!

· 672 · 35737

Problem me forumin!

· 672 · 35737

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #125 ne: 30-01-2009, 11:25:00
  jo  me u rregullua ....
  thnx

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #126 ne: 30-01-2009, 11:27:35
  jo  me u rregullua ....
  thnx

  Ben ta dime se si u rregullua? :) Kjo mund te ndihmoje anetare te tjere te cileve mund t'u ndodhe i njejti problem.

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #127 ne: 30-01-2009, 11:32:49
  po thirra IT-ne e zyres... ne raste te tilla me mire thirr specialistet se sa te qullosesh ndonje gje te gabuar vete... :)

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #128 ne: 30-01-2009, 11:51:10
  Si ju duket shpejtesia e forumit tani?

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #129 ne: 30-01-2009, 11:55:32
  ..Shkelqyeshem..

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #130 ne: 30-01-2009, 11:56:59
  ..Shkelqyeshem..

  Do te behet akoma me i shpejte keto dite. ;)

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #131 ne: 30-01-2009, 11:57:55
  pardje ishte shume i ngadalte...
  dhe vonon shume ne postime....  por sot duket me mire

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #132 ne: 30-01-2009, 11:59:22
  Pikerisht pardje beme ca ndryshime, dhe menjehere me pas u rrit shpejtesia. Do ta bejme forumin rakete! :D

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #133 ne: 30-01-2009, 12:01:48
  wow... pse sthua ti qe na morret ne qafe neve.... :)

  • Postime: 33
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Madalena
  #134 ne: 30-01-2009, 22:08:20
  ckemi!!! Se ca kam ba aty te profili im,aty te emali qe eshte zarfi e kam klikuar me te djathten dhe se ca shtypa nuk e di por tani nuk mundem te shof as profilet e asnjerit,as edhe ato sponsorat. Faleminderit po me dhate ndonje mendim......

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #135 ne: 30-01-2009, 22:38:40
  Pikerisht pardje beme ca ndryshime, dhe menjehere me pas u rrit shpejtesia. Do ta bejme forumin rakete! :D

  ..sic duket forumi me ka inat.. me mua ndodh e kunderta.. :D
  sh. te avashte e kam ^o)

  • Postime: 12738
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #136 ne: 02-02-2009, 13:00:33
  me too

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #137 ne: 02-02-2009, 14:05:06
  me three... :D

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #138 ne: 04-02-2009, 00:28:22
  sa mir do ishte te na e lehtesonit forumin... per ne fukarejte qe komunikojm me celular

  • Postime: 22667
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #139 ne: 04-02-2009, 02:48:51
  ckemi!!! Se ca kam ba aty te profili im,aty te emali qe eshte zarfi e kam klikuar me te djathten dhe se ca shtypa nuk e di por tani nuk mundem te shof as profilet e asnjerit,as edhe ato sponsorat. Faleminderit po me dhate ndonje mendim......

  I ke akoma keto probleme?

  • Postime: 12738
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #140 ne: 04-02-2009, 09:07:51
  duke qene se ne pune interneti eshte goxha i shpejte mund te them se eshte dicka (pjesmarrja ne forum). por ne shtepi duke qene se perdor nje lloj tjeter lidhjeje e kam shume te veshtire , ky site behet shume i pamundur per tu hapur. nderkohe qe me site -t e tjera nuk me ndodh ky lloj fenomeni...tani nuk di kujt tia ve...me siguri orari i Pikut hahahha

  • Postime: 1007
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Stefi
  #141 ne: 05-02-2009, 08:51:50
  Syrogjoooooo kam nevoje per ndihme....

  Kur hapa forumin sot ne mengjes, vazhdonin te ishin postimet e fundit te bera dje deri ne oren 17:00, si fillim mendova se nuk ka pasur postime te reja por kur tentova te postoj me thonte qe shume postime te tjera ishin bere dhe duhej ti lexoja (?) mbasi postova vete nuk ma tregon postimin tim.

  Mund te shikoj dhe lexoj vetem postimet e mbremshme (?)

  Help plssss....

  • Postime: 12738
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #142 ne: 05-02-2009, 08:54:15
  No help for you......LOL LOL

  • Postime: 1007
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Stefi
  #143 ne: 05-02-2009, 09:09:40

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #144 ne: 05-02-2009, 11:02:58
  E ka ndonje tjeter problemin e Stefit?

  • Postime: 4215
 • i identifikuar
  Charlie
  #145 ne: 05-02-2009, 11:07:39
  Kam hasur edhe une ne kete problem nje dite ketu tek Bar Kafeja ;)


  Ashtu si thot Stefi me dilte :D

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #146 ne: 05-02-2009, 11:11:18
  Une jam ne rregull ne cdo here...kur hy ketu hapen rruget... :D


  Mos u lodhni me shikue postimet e bera ec postoni sipas qefit edhe hajt...une se di as si funksionon biless kjo qe po thoni ;) :D

  • Postime: 12738
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #147 ne: 05-02-2009, 11:18:37
  po prandaj je Baby ti se je e vogel e do mesosh LOL LOL


  Syrgjo une kam shume probleme kur logohem nga shtepia. eshte shume i avashte dhe ndodh vetem me forumin , me site te tjera jo.

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #148 ne: 05-02-2009, 11:21:15
  Emrin e Baby_t hiqe nga goja edhe shpejt...pasi Baby nuk e permend tendin as te askujt askund.. ;) .... Mue te me lini rehat ;)

  Kur te keni arsye permendeni....tjete r here kujdesss!. ;)

  Me te mira te gjithe..

  • Postime: 12738
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #149 ne: 05-02-2009, 11:36:25
  Baby....mos luaj me zjarrin se do digjesh krejt......LOL LOL


  nejse....do doja nga stafi nje pergjigje per problemin tim sepse sinqerisht me shqeteson shume. (te bej cike si surioze nashti)